A101 Personel Alımı İş İlanları 2023

A101 insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre A101 personel alımı yapıyor. A101 iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

A101 iş başvurusu

A101 Personel Alımı Yapıyor!

Çalışma hayatına 2008 yılında ülke genelinde 101 mağaza hedefiyle başlayan A101, tam 1 ay sonra 121 mağaza açarak hedefine kısa bir süre içerisinde ulaşmıştır. Şuanda her şehirde bir çok marketi bulunan A101 personel alımı yapmaya büyük bir hızla devam ediyor. Sizde A101’de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını okuyabilir ve sizin şehrinizdeki A101 marketine iş başvurusu yapabilirsiniz.

A101 Şirket Profili

Yönetim kurulunda etkin, bilgili ve donanımlı insanı bulunduran işletmenin yönetim kurulu başkanı, sayın Turgut Aydın aynı zamanda English Home kurucusu ve Memorial Sağlık Grubu’nun en büyük hissedarıdır. 2009 yılında A101 marketler zincirini satın almıştır ve 6 yıl içerisinde 81 ilin 800’ün üzerinde ilçesine binlerce mağazası ve 10 binlerce personeli ile hizmet vermektedir.

Birçok insanın geçim kaynağı olan marketler zincirinin en büyük hedefi mutlu çalışanlarla en doğru hizmeti vermektir. Bu düsturla A101 personel alımı yapan insan kaynakları departmanına çok büyük bir iş düşmektedir.

İnsan kaynakları departmanı A101 marketler zincirinin en zorluk çektiği departmanlardan biridir. Bu kadar çok şubeye eksiksiz hizmet sunabilmek, en yeterli sayıda personeli, en uygun adaylar içinden temin etmek için sürekli A101 iş başvurusu ilanlarını güncellemekte, en doğru değerlendirmeyi yapmak için sayısız özgeçmişi tek tek incelemek durumunda kalmaktadırlar.

A101 Mağaza Personeli İş Tanımı

A101 mağazalarında çalışacak personellerin iş tanımı,

  • Mağazanın gereksinim duyduğu miktarda ve özellikte ürün sipariş listesini eksiksiz hazırlamak
  • Mal kabul görevlilerini gerekli desteği sağlamak
  • Ürünlerin belirlenen standartlarda reyonlarda bulunmasını sağlamak
  • Mağazanın genel düzenine ve görselliğine önem vermek, gerekenleri yerine getirmek
  • Müşteri ilişkileri ile sürekli iletişimde bulunmak
  • Mağaza kasalarının gün sonunda tam ve eksiksiz kapanışını sağlamaktan sorumlu olmak

Bu ve benzeri özelikleri kendisinde bulundurduğuna inanan en az lise mezunu, dinamik ve yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, insan ilişkilerinde başarılı, özgüvenli, güvenilir, dikkatli ve tabi ki takım çalışmasına yatkın bir bireyseniz A101 iş ilanları seçeneğinden marketler zincirine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

A101 İş Başvurusu

Ülkemizin ihtiyaç duyduğu pek çok bölgesinde iş ilanları yayınlayan A101 personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek A101’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Açık pozisyonlardan size en uygun olana karar verip yaşadığınız şehirdeki A101 marketlerinde işe başlayabilirsiniz. A101 iş başvuru formu için aşağıda yer alan bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

A101 İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu