ABB Elektrik İş Başvurusu ve İş İlanları

ABB Elektrik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre ABB Elektrik personel alımı yapıyor. ABB Elektrik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

ABB Elektrik iş başvurusu

ABB Elektrik Personel Alımı Yapıyor

ABB(ABBN: SIX Swiss Ex) kamu, sanayi, ulaşım ve altyapı sektörlerindeki müşterilerine güç şebekeleri, elektrifikasyon ürünleri, endüstriyel otomasyon ve robotik ve hareket alanlarında küresel hizmet sunan öncü bir teknoloji lideridir. Daha iyi bir dünya için güç ve üretkenlik sloganıyla yola devam eden ABB, 100’den fazla ülkede yaklaşık 147,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

ABB Elektrik İnsan Kaynakları

Neden ABB?

İşbirliği ve birlikte çalışma ruhu ile başarabileceklerimizin sınırı yok.

ABB’de çalışanlar, daha iyi bir dünya yaratmak yolunda arkalarında kalıcı iz bırakma fırsatını yakalar. Aramıza katılmak için global düşünmeniz, fark yaratmanız, akıllı ve dürüst olmanız yeterlidir.

Nasıl Çalışıyoruz

Kendimize iddialı hedefler belirlemekle kalmıyor, bu hedeflere nasıl ulaşacağımız konusunda net bir anlaşmaya varıyoruz: Bizler için yöntemler en az sonuçlar kadar önemlidir.

Bu nedenle, sorumluluk, saygı ve kararlılığı temel alan, net tanımlanmış bir dizi ilkeye sahibiz. Bu ilkeler günlük işlerimize, sağlık ve güvenlik konularına yaklaşımımıza ve daha pek çok konuya global vizyonlu kurumsal bir vatandaş gibi bakmamız için bize yol gösteriyor.

Yaptığımız her işte dünya lideri olarak kabul edilmek ve tüm paydaşlarımızın ABB ile ilişkide bulunmaktan gurur duymalarını istiyoruz.
İlkelerimiz bunu yapmamıza olanak tanıyor.

ABB Elektrik İş Başvurusu

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan ancak farklı şehirlerde de eleman ihtiyacı duyan ABB Elektrik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapacak adaylar için kolay ve anlaşılır bir başvuru sayfası hazırlayan ABB Elektrik’in kariyer sayfasına ulaşmak için aşağıda yer verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıda sizler için ABB Elektrik şirketinin en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik.

  • Teknik Eleman
  • Atölye Elemanı
  • Elektronik Bakım Elemanı
  • Servis Mühendisi
  • Proje Mühendisi
  • Lojistik Uzmanı

ABB Elektrik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu