ABB Elektrik Staj Başvurusu 2023

ABB Elektrik staj başvurusu yapacak adaylar için, staj şartları, başvuru süreci ve mülakat gibi konularda bilgiler vereceğiz. Teknoloji alanında geniş bir hizmet sunan ABB Elektrik şirketi küresel bir şirket olup dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermektedir. Günümüz itibari ile hizmet alanını genişleten firma alt yapından sanayiye kadar birçok  alanda faaliyet göstermektedir. Sanayi ve teknoloji alanlarında çalışmaları ile yeni dünyaların kapısını aralayan firma gelecek için dünyayı yeniden inşa etmektedir.

Bu kadar geniş bir alanda hizmet sunan firmaya çeşitli bölümlerde okuyan öğrenciler staj başvurusu yapmaktadırlar. Elektrik, elektronik, makine, endüstri gibi birçok mühendislik bölümü ile işletme, çalışma ekonomisi gibi birçok İktisadi ve İdari bölümleri başta olmak üzere şirket birçok üniversite öğrencisine staj yapma imkanı tanımaktadır.

ABB Elektrik İle Geleceğin Mesleklerine Göz Atın

Abb Elektrik ya da kısa adı ile ABB hem ülkemizde hem de birçok ülkede enerji verimliliği başta olmak üzere sürdürebilirlik alanında teknolojik ve sanayi gelişmeleri ele alan, araştıran, uygulayan ve hizmete sunan bir firmadır. Firma kendi alanında çok boyutlu hizmet sağlaması nedeni ile birçok meslekten bireyi kendi bünyesinde birleştirmiştir. Her alandan meslek sahibini bulacağınız bir firma olan ABB Elektrik stajyer alımı gerçekleştirmekte ve stajyerlere muhteşem deneyimler kazandırmaktadır.

ABB Elektrik Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

ABB Türkiye, üniversite ve meslek lisesi öğrencilerinin gelişimlerini desteklemek üzere her yıl kontenjanlar doğrultusunda stajyer alımı yapmaktadır. Staj programları eğitimlerinin bir parçası olan üniversite öğrencileri için yaz stajı başvuruları Şubat ve Mart aylarında kabul edilmekte ve staj programları Temmuz-Eylül ayları arasında gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler staj programları boyunca ABB Türkiye’nin farklı iş kolları hakkında bilgi edinecekleri eğitim programlarına katılmaktadır.

ABB Elektrik staj başvurusu için tıklayınız.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu