Adam & Eve Hotel İş Başvurusu ve İş İlanları

Adam & Eve Hotel insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Adam & Eve Hotel personel alımı yapıyor. Adam & Eve Hotel iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Adam & Eve Hotel iş başvurusu

Adam & Eve Hotel Personel Alımı

Antalya Belek’te yer alan Adam & Eve Hotel farklı konsepti ile dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekmektedir. Genellikle balayı çiftlerinin tercih ettiği Adam & Eve Hotel Belek oteller bölgesindeki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam ediyor.

Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Adam & Eve Hotel personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizler de bu otelin bir parçası olmak istiyorsanız ayrıntıları inceleyebilir ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Adam & Eve Hotel Personel Departmanları

Adam & Eve Hotel’de bir çok departman bulunmakta ve her departman için farklı özelliklerde personeller aranmaktadır. Adam & Eve Hotel’de mutfak, servis, güvenlik, temizlik, insan kaynakları, muhasebe gibi departmanlar bulunmaktadır. Zaman zaman bu departmanlarda yeni personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Adam & Eve Hotel’in Genel Olarak Personellerde Aradığı Özellikler

  • Tecrübeli
  • Dış Görünümüne Özen Gösteren
  • Kendini İfade Edebilen
  • Güleryüzlü, Diksiyonu Düzgün
  • Tercihen Yabancı Dil Bilen

Adam & Eve Hotel İş Başvurusu

Antalya Belek bölgesinde bulunan Adam & Eve Hotel personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinden duyurmaktadır. Sizler de bu ilanları takip ederek Adam & Eve Hotel’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan link adreslerinden Adam Eve Hotel güncel açık pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

Adam & Eve Hotel İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

2 Yorum

  1. Anadolu Üniversitesi kapalı yüzme havuzu. 15 yıllık havuz operatörü. Gıda hijyen garson hizmet bilgisayar işletmenliği havuz operatörü rusça eğitim sertifikaları mevcut. Otelinizin bünyesinde yatılı olarak çalışmak istiyorum. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu