Adil Işık İş Başvurusu

adil ışık iş başvurusu

Adil Işık markasının temelleri 1992 yılında atılmıştır. Kurulduğu zamandan itibaren çok beğenilen ve hep tercih edilen bir marka olan Adil Işık bugün yurt içi ve yurt dışında onlarca mağazasıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan Adil Işık personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya

Adil Işık İş İlanları

Tekstil sektörünün en popüler firmalarından olan Adil Işık iş ilanları kariyer sitelerinde bolca rastlanan ilanlardır. Özellikle farklı sektörlerde çalışan ama farklı iş imkanları konusunda bu alanda kariyer hedefleyen birçok kişi, bu markanın çatısı altında çalışmanın hayalini kurmaktadır.

Adil Işık, sektörün en iyi firmalarından biri olarak bilindiğinden farklı eğitim durumlarına sahip olan birçok kişiye iş fırsatı sunmaktadır. Sektörün popüler markalarından olan ve her zaman mutlu çalışanlar yaratmayı hedefleyen Adil Işık, marka değerini en üst düzeyde yaşamak için ihtiyaç duyulan personellerin temin edilmesi sürecinde kariyer sitelerinden yararlanmaktadır. Birçok pozisyondaki alım için siz de firmayı takip edebilirsiniz.

Adil Işık İş Başvurusu

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde elemanlara ihtiyaç duyan Adil Işık personel alımı yapacağı pozisyonların listesini aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Toptan Mağaza Depo Elemanı
  • Satınalma Uzmanı
  • Mağaza Müdürü
  • İngilizce Bilen Satış Danışmanı
  • Mağaza Yöneticisi
  • Güvenlik Görevlisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu