AGE İnşaat İş Başvurusu ve İş İlanları

AGE İnşaat insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre AGE İnşaat personel alımı yapıyor. AGE İnşaat iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Age İnşaat iş başvurusu

AGE İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Temelleri 1965 yıllarında atılan AGE İnşaat kendi sektöründe gösterdiği başarılı faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu zamandan bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle sektörde önemli bir yeri olan AGE İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

AGE İnşaat İnsan Kaynakları

Misyonumuz, müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde sürdürülebilir büyüme seyri izlemektir.

Vizyonumuz ise, firmamızın kurulduğu 1974 yılından itibaren 38 yıllık tercübesi ile yurt içinde ve yurt dışında Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği, bitirdiği ve halen devam eden işleri ve ayrıca bitirilen işlerinin çeşit ve hacimleri ile, en son teknolojiyi ve teşkilat organizasyonunu uygulayarak, yetişmiş tecrübeli teknik personel, makina ve ekipman parkı ile taahhüt ettiği tüm bu projeleri ISO 9001 sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sistemleri çerçevesinde başarıyla yürütebilmektir…

AGE’de İşe Alım ve Kariyer

İşe alım sürecimizde, AGE kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı şirketimize kazandırmayı hedefleriz. Doğru insan kaynağının seçilerek,  en verimli şekilde değerlendirilmesi ve karşılıklı yüksek memnuniyetle devamlılığın sağlanması daima önceliğimizdir.

Kendine güvenli, dürüst , istikrarlı , yenilikçi , iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve ekip çalışmasına yatkın olmak adaylarda aradığımız ortak özelliklerdir.

Adayların seçme ve yerleştirilmesinde ilkemiz; hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, şirket değerlerini benimseyip, yaşatacak kişilere eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.

Age İnşaat İş Başvurusu

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni elemanlara ihtiyaç duyabilen Age İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarına göz atıp size uygun bir pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Age İnşaat İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu