Akbank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Akbank gişe yetkilisi alımı ve bankanın tüm personel memur alımı ilanlarını sayfamızdan bulabilirsiniz. 2018 yılı için pozisyonun aranan özellikleri, başvuru şartları ve maaşları hakkında tüm bilgiler aşağıda yer alıyor.

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları

Akbank, gişe yetkilisi olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaktadır. Akbank İş ilanları arasında yer alan gişe yetkilisi alımı Akbank’ın belirlediği nitelikleri taşıyan adaylar için uygundur. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde Akbank şubelerinde görevlendirilmek üzere gişe yetkilisi alımı yapılmaktadır.

Akbank Gişe Yetkilisi Görev Tanımı

Bankanın belirlemiş olduğu şartlar doğrultusunda gişe yetkilisi, nakit tahsilatları gerçekleştirme, bireysel sigorta ödemelerini yapma, müşteri kimlik doğrulama, fatura/kredi kartı tahsilatı yapma,  döviz tevdiat hesaplarının efektif açılış ve kapanış işlemlerini yapma gibi gişe işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gişe yetkilisi güne başlarken ve günü kapatırken gereken kasa işlemlerini düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Müşteri ile yüz yüze iletişim içinde olan gişe yetkililerin müşteri ilişkilerinde yetkin olma özelliği aranmaktadır.

Aranan Özellikler

  • TC vatandaşı olmak,
  • 4 yıllık üniversite mezunu,
  • 2987 ve sonrası doğumlu olmak,
  • MS Office programlarına hakim,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
  • Akbank sınav ve mülakatlarına girmek ve başarılı olmak,
  • Daha önce yapılmış sınavlarda başarısız olmamak,
  • Dinamik ve müşteri ilişkileri konusunda yetenekli olmak.

Akbank Gişe Yetkilisi Maaşları

Akbank gişe yetkilisi maaşları banka genel müdürlükleri tarafından belirlenmektedir. Performansa dayalı ücret katkısı, primler, özel sağlık sigortası uygulamalarını gerçekleştiren Akbank gişe yetkilisi maaşları 1700 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu rakam ek ücretler ve primlerle 1700-2600 TL civarında olabilmektedir.

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı İlanlarını Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu