Akfel Holding İş Başvurusu ve İş İlanları

Akfel Holding insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Akfel Holding personel alımı yapıyor. Akfel Holding iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Akfel Holding iş başvurusu

Akfel Holding Personel Alımı

1995 yılında İstanbul’da kurulan Akfel, yıllık 70 TWH üzerindeki ticaret hacmiyle gaz pazarının lideri konumdadır. Bu firmanın en gözle görünür özelliği, yıllar geçtikçe iş hacmini daha da arttırarak, geniş bir istihdam imkanı sunmasıdır.

Akfel Holding İş İlanları

Mühendislik eğitimi almış gençlerin en çok tercih ettiği firmaların başında gelen Akfel, birçok kişiyi kariyer anlamında yükseltmiştir. İnternet üzerinden Akfel holding iş ilanları arayanlar için bu yolu göstererek, uluslararası bu firmaya dahil olma imkanı nasıl oluyor anlatıyoruz.

Akfel Holding Çalışma Şartları

Mühendis alımı ilanlarını çok sık veren Akfel Holding iş başvurusu yapmak isteyenler, yurt içi ve yurt dışında çalışabilir özelliklere sahip olmalıdır. Akfel Holding, yaşam boyu öğrenme, eğitim ve gelişim konularına çok önem verdiği için, çözüm odaklı hizmet üretme konusunda eşlik edecek personelleri bünyesine katmaktadır.

Sürekli gelişmek ve kariyerinizde önemli bir yer kazanmak için tercih edeceğiniz firmada staj başvurusu da yapılabilmektedir. Her pozisyon için çalışma şartları değişmektedir ve kurumsal bir yapı olduğu için maaşınız, primleriniz ve diğer ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanmaktadır.

Akfel Holdingin Adaylarda Aradığı Özellikler

Mühendisler başta olmak üzere, birçok üniversite bölümünden mezun olan adayların tercih edileceği firmanın ekibine dahil olmak için, internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yabancı dilde hazırlanmış olan özgeçmişiniz ile birlikte;

  • Yabancı dil bilgisi,
  • Mesleki bilgi ve deneyim,
  • İlgilenilen pozisyonun gereklerini taşıma gibi özelliklere sahipseniz, bu kurumda çalışabilirsiniz.

Yurt dışına da gitmeniz gerekeceğinden yabancı dil bilgisinin önemi ciddi derecede artmıştır. Bu yüzden mutlaka özenli bir özgeçmiş hazırlamanız şarttır.

Akfel Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok sık olmasa da, bazı durumlarda ilan veren Akfel Holding personel alımı ilanlarına kariyer sitelerinde rastlayabilirsiniz. Kariyer sitelerinde verilen ilanlara başvuru yapmak için, ilgili ilandaki şartları taşıyorsanız özgeçmişiniz ve referanslarınızı ilana eklemeniz gerekmektedir.

İnsan Kaynakları departmanları sizinle en kısa sürede iletişime geçecek, iş başvurusu için gerekli nitelikleri sağlıyorsanız sizi görüşmeye davet edecektir. Görüşmede detaylı şartlar konuşulup iş akdi de imzalanacaktır.

Akfel Holding personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinde yayınlamaktadır. Sizler de bu ilanları takip ederek Akfel Holding’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Yayınlanan ilanlarda aranan niteliklere uygun olduğunu düşünen tüm adaylar başvuru yapabilirler.

Akfel Holding İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu