Aksa Doğalgaz İş Başvurusu

Aksa Doğalgaz insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Aksa Doğalgaz personel alımı yapıyor. Aksa Doğalgaz iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Aksa Doğalgaz iş başvurusu

Aksa Doğalgaz Personel Alımı Yapıyor!

Aksa Doğalgaz Kazancı Holding’in bir parçasıdır. Kuruluş yılları 1950’li yıllara dayanan Aksa Doğalgaz personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkenin doğalgaz ve enerji sektöründe lider bir konumda olan Aksa Doğalgaz çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışıp iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını incleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aksa Doğalgaz İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik Planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları grubumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda ve herhangi bir ayrımcılık yapmadan; pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek, bir sistem dahilinde profesyonelce geliştirmek ve yönetmek temel amacımızdır.

Yapılan başvurular insan kaynakları departmanı tarafından yetkinlik bazlı olarak değerlendirilmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ön değerlendirmeye alınan adayların, ikinci aşamada ilgili birim yöneticileri tarafından teknik yeterlilikleri değerlendirilir ve müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye ve değişime açık, çok kültürlü ortamlara uyumlu, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmalarına uyumlu adaylar arasından seçim yapılır. Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylardan, düşünülen posizyon için başvurusunun geçerliliği konusunda teyit alınır ve adaya iş hakkında kısa bir ön bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunulur ve teklifi kabul eden aday işe başlatılır.

Aksa Doğalgaz’ın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkenin farklı bölgelerinde sürekli personellere ihtiyaç duyabilen Aksa Doğalgaz personel alımı yapmayı sürdürüyor. Aksa Doğalgaz’da çalışmak isteyen insanlarımız firmanın iş başvuru formunu eksiksiz doldurup göndermek zorundadır. Firma bu günlerde Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek Uzmanı gibi pozisyonlara eleman alımı yapacaktır. Aksa Doğalgaz iş başvurusu için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  • Harita Mühendisi
  • Muhasebe Yetkilisi
  • Stok Kontrol Elemanı
  • Genel Başvuru
  • Bakım Teknikeri
  • İstasyon Görevlisi

Aksa Doğalgaz İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu