Akyurt Süpermarket İş Başvurusu ve İş İlanları

Akyurt Süpermarket insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Akyurt Süpermarket personel alımı yapıyor. Akyurt Süpermarket iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Akyurt Süpermarket iş başvurusu

Akyurt Süpermarket Personel Alımı Yapıyor

1983 yıllarında besi çiftliği olarak faaliyetlerine başlayan Akyurt Süpermarket seneler içerisinde kendini çok iyi büyüterek süpermarket zinciri haline gelmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Akyurt Süpermarket personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük markette bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde ilerletebilirsiniz. İlanın aşağıdadır aşağıdadır;

Akyurt Süpermarket Hakkında

1983 yılında Ankara-Keçiören`de ilk mağazası olan Akyurt, Besi Çiftliği`ni kurarak perakende alanında ilk yatırımını yapan Akyurt;

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin kaliteli ürünü, uygun fiyata sunmayı, İnsan merkezli alışveriş mekânları oluşturmayı, Hijyen ve sağlık kurallarına uygun hizmet anlayışı ile güvene dayalı sağlam ilişkiler kurarak daima müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimizle ve çalışanlarımızla olan tüm ilişkilerimizde dürüstlük, güven, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

Başarımızın temelinde sürekli gelişme, bireysel ve kolektif yaşam kalitesine verilen önem, insana ve çevreye duyulan saygı yatmaktadır.

Akyurt, sağlıklı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edecektir.

Akyurt Süpermarket İş Başvurusu

Alımlarının tamamını Ankara bölgesinden yapan Akyurt süpermarket personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Akyurt Süpermarket’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Reyon Görevlisi
  • Kasiyer
  • Sekreter
  • Satınalma Asistanları
  • Muhasebe Elemanı

Akyurt Süpermarket İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu