Altur Turizm İş İlanları ve İş Başvurusu

Altur Turizm insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Altur Turizm personel alımı yapıyor. Altur Turizm iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Altur Turizm iş başvurusu

Altur Turizm Personel Alımı Yapıyor!

Turizm sektörünün önemli markalarından biri olan Altur Turizm personel alımı yapamaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak ve kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Altur Turizm İnsan Kaynakları

ALTUR TURİZM, stratejilerini, faaliyet gösterdiği alandaki standartlarını en üst seviyeye çekecek müşteri memnuniyet anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır.

ALTUR İnsan Kaynakları; kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

İK Politikamız çalışanlarımızla uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olup personel seçiminde en önemli kriterimiz bu noktadır. Şirket kültürümüzün önemli bir parçası, yönetici kadrosunu içeriden yetiştirmesidir. Kuruluşumuzun ilk yılında bizimle yola çıkmış arkadaşlarımızdan bir çoğu terfi ederek birimlerimizde çeşitli yönetim görevlerini üstlenmişlerdir.

Altur Turizm İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Altur Turizm personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Aşağıdan Altur Turizm insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve iş başvurusu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Altur Turizm’in en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını aşağıda sizler için derledik.

  • Temizlik Personeli
  • Şoför
  • Servis Şoförü

Altur Turizm İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu