Ankara Beltaş A.Ş. Personel Alımı 2018

Ankara Beltaş’tan verilen ilanlara göre Ankara Beltaş personel alımı yapacak. Ankara Beltaş iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştirakı olan BELTAŞ A.Ş. Ankara’nın resmi kuruluşların teknik ihtiyaçlarını karşılamak olan  şirketimiz  1993  yılında   kurulmuş  olup, Trafik  İşaretleme  (yol güvenliği)  ve  Otopark  İşletmeciliği  sektöründe faaliyet göstermektedir.

Otopark İşletmeciliği;

Ankara  Büyükşehir  Belediyesi  tarafından  belirlenen  konumlarda  açık-kapalı, katlı ve yol  boyu otoparkları  BELTAŞ markası   ANPARK   otopark  işletmeciliği   hizmetini vermektedir. Ankara  trafiğinin  rahatlatılması  hedefi  ile  kaliteli, güvenli ve modern otopark hizmetini sistemli bir şekilde yönetip işletmektir.

Trafik İşaretleme (yol güvenliği);

Ankara’nın çeşitli noktalarında başlatılan  yol  yapımı, yol asfaltı  çalışmaları yapılan yerlerde BELTAŞ Trafik İşaretleme  ekiplerince yol güvenliği ve yönlendirme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ankara Beltaş A.Ş. Personel Alımı 2018

İş yeri: Beltaş belediye trafik hizmetleri A.Ş.

Talep Sayısı: 2 (iki) Kişi

İstenen meslek: beden İşçisi (genel) , vasıflı/vasıfsız , Engelli

İş Başvuruları: 03.07.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında, Yeşiltepe mah. Kuzey Ankara 1.etap Küme evleri No:5 Keçiören / Ankara adresine yapılacaktır. Başvuru saatleri olarak hafta içi ve cumartesi dahil mesai saatlerini ( 08:30-17:30 ) tercih etmeniz istenmiştir.

Çalışma Şartları

Belirli Belirsiz süreli olarak, Ankara mücavir alan sınırları içerisinde, hafta içi ve cumartesi 08.30 – 17.30 arası çalışma saatleri olarak belirlenmiştir.

Müracaat Koşulları

  1. T.C. vatandaşı olmak
  2. On sekiz yaşını doldurmuş olmak
  3. Engelli raporuna sahip olmak

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  1. T.C. Kimlik Belgesi
  2. Fotoğraf
  3. Engelli raporu foto.

Ankara Beltaş personel alımı 2018 ilanın tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. İlan hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Güncel İş İlanları ve Başvuruları Takip Etmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu