Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2021

ankara büyükşehir belediyesi personel alımı

Belediye insan kaynaklarından 2021’de verilen ilanlar ve Ankara Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanları yazımızda yer alıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi iş ilanları arasında itfaiye eri, zabıta memuru, temizlik görevlisi gibi pek çok pozisyon bulunmaktadır. Belediyeye iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar aşağıdadır;

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımları 2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanan son duruma göre belediyeye personel alımları gerçekleşiyor. İşçi ve personel alımları ile ilgili tüm detayları öğrenerek size uygun olan pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen ilanlarda açıklanan pozisyonlar birçok alanda olmaktadır. Temizlik işçisi, inşaat ustası, motosiklet tamir ve bakım işleri, şoför, özel güvenlik elemanları, büro elemanları, itfaiye elemanı, mermer ustası, bekçi işçi alımları ve vasıfsız olmak üzere bir çok meslek grubu veya meslek grubuna dahil olmayan kişileri belediyeye almaktadır. Size uygun olan pozisyonlara internet üzerinden veya belediyeden başvuru yapabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımlarına Nereden Başvuru Yapılıyor?

Ankara Büyükşehir Belediyesi verilen işçi ve personel alımları ile ilgili size uygun olan tüm pozisyonlara ilanlarda belirtilen şekilde başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bazı durumlarda internet üzerinden veya belediyeden şahsen başvuru yapılabiliyor. Sizlerde belediyenin herhangi açık bir bölümünde çalışmak istiyorsanız size uygun olan işleri başvuru yaptıktan ve değerlendirme aşamalarını bitirdikten sonra işe uygun görüldüğünüz takdirde işe başlayabilirsiniz. Sizler için hem rahat aynı zamanda garanti bir iş olarak görüldüğü için Ankara Büyükşehir Belediyesi istihdam yaratmak amacıyla sürekli kendini geliştiren ve eleman alımı yapmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Ankara Büyükşehir Belediyesi işçi ve personel alımları başvuru şartları şu şekilde;

  • Türk Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ankara Büyükşehir Belediyesi işçi ve personel alımları yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir. Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri geçerli sayılmıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Ankara’da bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak da iş imkanı sunan büyükşehir belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Bütün gerekli şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Ankara büyükşehir belediyesi 113 personel alımı yapacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu