Ankara Güven Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Güven Hastanesi insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapıyor. Ankara Güven Hastanesi iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Ankara Güven Hastanesi iş başvurusu

Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Ankaranın gözde hastanelerinden birisi olan Ankara Güven Hastanesi 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle bir çok insanın ilk tercih ettiği hastane olan Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük hastanede sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Ankara Güven Hastanesi İnsan Kaynakları

Misyonumuz : Biz, Çalışanlarımızın;
Etik ve yasal süreçlere uyumlu, ekip ruhunu benimsemiş, objektif, bütünsel, kalite odaklı ve sürekli gelişen  bakış anlayışımız doğrultusunda, sevgimizi eşit dağıtmak, tüm görevlerin/birimlerin tanımları ve önceliklerini etkin analiz etmek, günün yirmi dört saati gönülden destek ve danışmanlık vermek felsefesi ile motivasyonu arttırarak, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek, Hastanemizin hedefleri doğrultusunda, organizasyonumuzun bütününe ve insan hayatına katma değer sağlamak için varız.

Vizyonumuz : Hastanemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda, nitelikli ve uzman profesyonel işgücünü cezbetmek, geliştirmek ve bünyemizde yaşatmak.

Çalışanlarımızın memnuniyetini aşarak, İnsan Kaynakları yönetimi ve temel süreçleri açısından örnek alınan lider bir sağlık kuruluşu olmak.
Türkiye’de değil, Dünyada, tüm standartlarda çok farklı bir “Güven” ortamı yaratmak.

Ankara Güven Hastanesi İş Başvurusu

Alımlarını sürekli Ankara bölgesinden yapan Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Hastanenin açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Ankara Güven Hastanesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ankara Güven Hastanesi İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu