Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin En İyi Anket Siteleri 2023

anket doldurarak para kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak isteyenler için güvenilir en iyi anket siteleri bu sayfamızda yer alıyor. Anket siteleri, anket başına belirlemiş olduğu bir ücret üzerinden kullanıcı hesaplarına kazandığı miktar kadar bir ödeme yapıyor. Ancak burada önemli olan konu, güvenilir bir anket sitesi bulmaktır. Güvenilirliği kanıtlanmış olan bazı anket siteleri ve özellikleri ise şöyledir:

Myiyo

Anket doldurarak para kazanmak için önerilebilecek olan en iyi site Myiyo anket sitesidir. Bu anket sitesi internet aracılığıyla en fazla para kazanımı sağlayan güvenilir bir sitedir. Myiyo sitesine ücretsiz olarak üyelik kaydı oluşturarak her anket başına puan kazanabilir ve biriken bu puanları da Paypal ya da banka hesabına yapılan ödemeyle nakde çevirebilirsiniz.

Napolyon

Napolyon anket sitesine ücretsiz olarak üyelik yaptıran herkes Napolyon sitesi aracılığıyla anket doldurarak, gönderilen kampanyaları da arkadaşlarıyla paylaşarak ya da yeni bir üye getirerek NAP Puan hediye çeki, ayrıcalıklar, indirim kuponları ve sürpriz kuponlarla NAP puanları ayrı bir şekilde harcayabilirler.

Global Test Market

GlobalTestMarket anket doldurularak para kazanılan önemli anket siteleri arasındadır. Bu anket sitesi üzerinden üyelik kaydı gerçekleştirerek anket başına ek bir gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz. GlobalTestMarket de diğer anket siteleri ile aynı mantıkla çalışan bir anket sitesidir.

Toluna

E-posta ve Facebook aracılığıyla Toluna adlı siteye üyelik kaydı yaptırarak anket başına gelir elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Anket doldurarak ödül kazanmak için anket başına ödemesi kesin olan bu sitede internet üzerinden düzenlenmiş olan anketlere katılım sağlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Mobrog

İnternet üzerinde yayımlanan ücretli anketleri doldurarak anket başına 1 ve 7 TL arasında bir para kazanabilirsiniz. Ancak daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız çok fazla anket doldurmanız gerekecektir. Mobrog sitesine üyelik kaydı oluşturan kişilere çevrimiçi anketler veya mobil anketler ile belli bir miktarda para ödemesi yapılıyor. Bu site üzerinden düzenli bir şekilde e-posta adresine davetiyeler gönderilerek buradaki anketlerin doldurulması istenecektir. Çevrimiçi anketler bu yolla ulaştırılırken Mobil anketlerle de akıllı telefonlar üzerinden çok rahat bir şekilde anket doldurma imkanı sunuluyor.

Benderimki

Türk bir anket sitesi olma özelliği gösteren Benderimki aracılığıyla anket doldurarak kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Google Play ya da Apple’dan hediye çeki veren bu site üzerinden katılım gösterilen anket başına 10 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Ancak anket başına kazançlar tamamen anketin türüne ve soruların özelliğine göre farklılık göstereceği için önceden kazanç bilgisi tanımlanan anketleri doldurarak kazanç elde edebilirsiniz.

Clixsense

Clixsense internet üzerinde yer alan en iyi kazanç sağlayan bir anket sitesidir. Anket dışında da mail okuyarak, görevler, reklamlar ve teklifler gibi değişik yollardan da kazanç elde etme olanağı sunan Clixsense güvenilir bir şekilde para yatıran anket sitesidir. Uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet sağlayan Clixsenseile internet üzerinden kolay para kazanabilirsiniz.

Toloka

Anket doldurarak ya da kolay görevleri başararak para kazandıran anket sitesi olma özelliğini gösteren Toloka sitesine üyelik oluşturan herkes anket başına ek para kazanabilir. Toloka, ayrıca Yandexürünüdür. Sistematik bir şekilde basit görevleri yerine getirerek kazanç sağlamayabilirsiniz.

Anketlio

İnternet aracılığıyla anket doldurarak para ve hediyeler elde etmek isteyenler Anketlioanket sitesine üye kaydı yaptırarak para kazanmaya başlayabilirler. Bu site aracılığıyla anket doldurmak dışında kendi referansınızla üye yaptığınız kişilerin doldurmuş oldukları anketlerden de kazanç elde edebilirsiniz. Fazla para kazanmak amacıyla Anketliositesi üzerinden ücretli üye olarak bronz bir üyelik ya da gold üyelikten birini seçerek network kurarak fazla para kazanabilirsiniz.

Gfk Mobile Monitor

Türkiye’ de uzun süredir varlığını sürdüren bir anket sitesi olan Gfk Mobile Monitor sitesi anket doldurarak hediye ve para kazanma imkanı sağlıyor. Gfk Mobile Monitor adlı site anket doldurma ve saha çalışmalarıyla gelir sağlayan önemli siteler arasındadır.

Opinon World Turkey

Opinon World Turkey adlı anket sitesine üyelik kaydı oluşturarak anket doldurma fırsatı yakalayabilir ve bunları da kolayca kazanca dönüştürebilirsiniz. Opinon anket sitesine ücretsiz olarak yapılan üyelikle katılacağınız her ankette puan kazanabilir ve biriken puanları sonradan Paypal ya da banka hesabından nakde çevirebilirsiniz.

Fikir Pazarı

Fikirpazarı sitesine üye kaydı yaptırmak için siteye kaydolarak istenen bilgileri girdikten hemen sonra hesabınızı e-posta adresiyle etkinleştirme işlemi yapabilirsiniz. Burada yer alan kısa kayıt anketini doldurarak anketlere katılabilirsiniz. Fikirpazarı anket sitesine ücretsiz olarak katılacağınız her ankette puan kazanabilir ve biriken puanları da sonradan Paypal ya da banka hesabından nakde çevirebilirsiniz.

İPSOS

İpsos anket sitesine üye kaydı oluşturarak ek para kazanabilirsiniz. İpsos anket sitesine ücretsiz olarak üye kaydı yaptırarak katılacağınız her ankette puan kazanırken bu puanları da sonradan Paypal ya da banka hesabından çekebilirsiniz.

Survey Savvy

Bu anket sitesi ile anketleri tamamladığınızda size 20 dolar tutarında bir ödeme yapar. Bu internet sitesinin sağlamış olduğu en iyi avantajı da referans programıdır. Bu referans programı sayesinde referans gösterdiğiniz kişiler kendi anketlerini tamamladığında tam olarak 2 dolar kazanırsınız. Dolaylı referanslar ile tamamlanan anketlerle de 1 dolar kazanırsınız.

American Consumer Opinion Panel

American Consumer Opinion Panel anket sitesinde tamamlamış olduğunuz her anketten 4 dolar ile 25 dolar arası olan bir ödeme alırsınız. Site tarafından oluşturulan çekler anketler tamamlandıktan hemen sonra yaklaşık olarak dört hafta kadar sonra gönderilir.

Swag bucks

Swag bucks güvenilir bir anket sitesidir. Bu site dünyanın her yerinde bulunan üyelere 600.000.000$’dan daha fazla ödül verdiler. Swagucks anket sitesinde oyun oynamak, web’de arama yapmak, teklif almak, video izlemek ve online alışveriş yapmak gibi görevler de yer alıyor ve bu görevleri yerine getirenlere de site tarafından ödüller veriliyor. Ancak sitenin vermiş olduğu farklı olabiliyor. Bu ödüller ise para, kupon veya hediye çeklerinden oluşuyor. Sitede doldurulacak olan her anket başına toplam 30-150 Swagbucks puanı verilir. 100 puan ise yaklaşık olarak 1$’a tekabül eder. Sitede 1 saat kadar bir sürede anket doldurursanız, anket tamamlandığında 5$ kazanabilirsiniz.

Pinecone Research

Pinecone Resarch anket doldurarak ya da ürün test ederek ek gelir kazanabileceğiniz bir sitedir. Bu siteden kazanılan ödüller ise, test edilen ürünler ve paradır. Anket başına verilen ücret de genel olarak 1$ civarındadır ve 3$’a ulaşıldığında da para çekilebilmektedir.

en iyi anket siteleri

YouGov

Yougov adlı site, sosyal konular ve ilgi alanlarına fazla bir şekilde odaklanarak diğer sitelerden farklı bir sistem yürütüyor. YouGov anket sitesinde yer alan anketler; politika, ticari ürünler ve kamu işleri gibi konuları içeriyor. Siteye üye olup anket dolduran tüm kullanıcılar, para ve birçok ödül kazanıyor.

Anket başına belirlenen ücret ise genel olarak 3$ civarındadır ve bu rakam 50$’a ulaştığında da para çekme işlemi yapılabiliyor. Sitede yayınlanan anketler gündemde olan konularla yakından ilgili olan anketlerdir. Ancak bu site, kullanıcılarına çok sık anket yollayan bir site değildir. Kullanıcılarına sadece haftada 1 veya 2 haftada 1 kez anket yollayan bir sitedir.

Anket doldur para kazan sisteminde güvenilir anket siteleri bulmak bazen zorlu olmaktadır. Burada yer verdiğimiz siteleri sizler de mutlaka inceleyerek sizin için mantıklı gelenlerle çalışabilirsiniz. Bu konuda bildiğiniz veya çalıştığınız siteler varsa yorumlardan yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu