Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023

Antalya büyükşehir belediyesi personel alımı

Antalya büyükşehir belediyesinden verilen personel alımı ve işçi, memur, zabıta, itfaiye iş ilanları bu sayfamızda yer alıyor. Türkiye’nin ve dünyada bilinen en önemli şehirlerinden biri olan Antalya ayrıca Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri konumundadır. Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinden özellikle yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turist bölgeye gelmektedir. Bölgede en büyük problemlerden biri işsizlik olup, yaz aylarının dışında kalan dönemlerde çeşitli iş arayışlarında bulunmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023

Bu kapsamda iş arayan kişiler Antalya büyükşehir belediyesi personel alım ilanlarına bakarak çeşitli görev ve sorumlulukları internet üzerinden görebilmektedir. İş ilan alımlarında aranılan görev ve sorumluklara sahip olacak kişiler bu ilanlara bakara başvuru yapabiliyor. Ayrıca iş başvuru formu doldurarak da olası iş alımlarında iş formunu doldurarak Antalya Büyükşehir belediyesine iş başvurusunda bulunabilmektedir. İnternet üzerinden birçok kişi iş ilanlarına başvuru yapmaktadır.

İş Başvurusu Genel Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesinden verilen ilanlarda adaylardan istenen genel başvuru şartları şu şekildedir:

  • Türk Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar,  Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
  • Adaylar için Askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya Askerlik çağma gelmemiş bulunmak yada askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş  olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartların taşımak,

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları Yayınlıyor

Antalya büyükşehir belediyesi personel temini yaparken ihtiyaç olan görevde yetenek ve mezuniyetine bağlı olarak belirli dönem aralıklarında ilanlar yayınlamaktadır. Görev ve sorumlulukları kapsamında siz de Antalya büyükşehir belediyesi iş ilanlarına internet üzerinden göz atarak çeşitli dönemlerde iş alımlarını anlık takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz. İdari kadro cetvellerini düzenli bir biçimde takip edebilecek ve sorumluluk sahibi olabilecek, personel şube müdürlüğü iş ilanlarından tutunda birçok personel alımı ilanlarına siz de internet üzerinden göz atabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi yaz aylarının dışında iş bulmakta zorlandığı Antalya ilinde çeşitli ilanlara başvuru yaparak aile bütçesine katkı sağlamak istiyor. Bu nedenle düzenli gelir elde etmek isteyenler devamlılığı olan işleri tercih etmektedir. Fakat düzenli ve sürekliliği olan iş fırsatlarından yararlanmak Antalya gibi yaz turizminin canlı geçtiği bölgelerde kolay olmuyor. Bu gibi bölgelerde birçok kişi belediyeye başvuru yaparak kadroda yer almaya çalışmaktadır. Bu gibi durumlar karşılaşmamak için sizde Antalya büyükşehir Belediyesi’nin personel alım ilanlarında mutlaka şansınızı deneyin.

Personel Alımı Yapan Diğer Antalya Belediyeleri

Antalya Belediyeleri personel alımı yapmaya sadece Antalya merkezde değil çeşitli ilçelerde de devam ediyor. Eğer şehir merkezinde değilseniz bunu çok dert etmemeniz gerekir. Çünkü belediyeler, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kemer, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Serik gibi ilçelerde de personel alımları yapıyor.

Antalya büyükşehir belediyesi 125 itfaiye eri alacak
Antalya büyükşehir belediyesi 50 personel alımı yapacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu