Arçelik İş Başvurusu ve İş İlanları

Arçelik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Arçelik personel alımı yapıyor. Arçelik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Arçelik iş başvurusu

Arçelik Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin en büyük teknoloji markalarından biri olan Arçelik her geçen gün adını daha fazla insana duyurmaktadır. Ülkemizin bir çok şehrinde yeni elemanlar ve personeller arayan Arçelik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Arçelik İnsan Kaynakları

Ücretlendirme

Arçelik’ te ünvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. İş büyüklükleri kademeler bazında sıralanarak ücret politikaları belirlenmektedir.

Ücret Sistemiyle amacımız; çalışanların toplam gelirlerini güncel ücret piyasasına göre belirlenmiş rekabetçi ve adil kurumsal politikalara göre belirlemektir.

Bunun yanı sıra performansı ayrıştırıp ödüllendirerek çalışanı motive edecek bir ücret sistemi kullanılmaktadır. Bireysel ücretler; bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, ekonomik göstergeler, şirketin ödeyebilme gücü ve şirket içi denge doğrultusunda,  yılda bir kez  değerlendirilip gözden geçirilmektedir. Arçelik A.Ş. her yıl çeşitli ücret araştırmalarına katılarak ücret ve yan fayda stratejisini gözden geçirir.

Mavi yakalı çalışanlarımızın ücretlendirilmesi Mess kademeleri bazında toplu iş sözleşmesi kapsamında belirlenmektedir.

Çalışanlarımıza;

Ücret (Yılda 12 maaş + 4 ikramiye olmak üzere 16 maaş).

Prim (belirli kademe ve pozisyonlarda) sunulmaktadır.

Arçelik İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Arçelik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıdan Arçelik insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Arçelik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir Yorum

  1. Daha önce Arçelik A.Ş Beyoğlu – kasımpaşa – Bağcılar arçelik firmalarında çalışmış bulunmaktayım Referansım Tuncer kılıçAslan ve ben bu işi sektörü seviyorum ve işimide severek yapmışımdır her zaman kendimi geliştirdim ve kalfa olarak görüyorum ve ben usta olmak istiyorum Arçelik uzatılan eli geri çevirmeyeceğine inanıyorum ben şuan işsizim çalışmak istiyorum Arçelik firmalarının birinde bana yarcımcı olmanızı temenni ediyorum teşekkürler şimdiler iyi günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu