Asaş Alüminyum İş İlanları ve İş Başvurusu

Asaş Alüminyum insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Asaş Alüminyum personel alımı yapıyor. Asaş Alüminyum iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Asaş Alüminyum iş başvurusu

Asaş Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Temelleri Gebze bölgesinde atılan Asaş Alüminyum 1992 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörün en verimli firmalarından birisi olan Asaş Alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi sektörünün lider kuruluşlarından birisi olduğu için çok fazla insana iş imkanı sağlayan firma aynı zamanda ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. Yayınladığı iş ilanlarıyla bir çok insana da yeni iş fırsatları sunan Asaş Alüminyum’da sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Asaş Alüminyum İnsan Kaynakları

Mutlu ve sadık müşteri kitlesine sahip olabilmek için çalışanların mutluluğu ve fikirleri bizler için çok önemlidir.
İnsan Kaynakları hedefimiz;şirketimizin büyümesinde ve geleceğe taşımasında, toplam kalite yönetimi felsefesiyle etkin bilgi donanımına sahip bireyleri aynı çatı altında toplayarak, nitelikli insan gücüne ulaşmaktır.
Şirketimiz takım çalışması prensibiyle yetki ve sorumlukların paylaşılmasını esas almış, belirlenmiş hedef ve stratejilere göre planlama yapmayı ilke edinmiştir.

Asaş Alüminyum İş Başvurusu

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde personel ihtiyacı duyabilen Asaş Filtre personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul ve Sakarya bölgesinden yapacak olan firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilirsiniz.

  • Muhasebe Görevlisi
  • Uygulama Geliştirme Uzmanı
  • Üretim Mühendisi
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Satış Temsilcisi
  • Bakım Operatörü

Asaş Alüminyum İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu