Assan Alüminyum İş Başvurusu ve İş İlanları

Assan Alüminyum insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Assan Alüminyum personel alımı yapıyor. Assan Alüminyum iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Assan Alüminyum iş başvurusu

Assan Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin alüminyum sektörünün önemli markalarından birisi olan Assan Alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi içerisinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Assan Alüminyum firması bir çok alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Assan Alüminyum İnsan Kaynakları

Amacımız;
Assan Aluminyum’a; yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı ve girişimci bireyler kazandırmak, tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları bir kuruluş haline gelmek, çalıştığı kurumun gelecek planları ile kendi kariyer rotasını bütünleştiren, şirket hedefleri ile kişisel hedefleri aynı paydada buluşturan, yaptığı işlerle şirkete katma değer yaratan mutlu çalışanlardan oluşan bir topluluk yaratmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

Assan Alüminyum’lu Olmak;
İşine ve kurumuna bağlı
Yaptığı çalışmalarla kurumunun geleceğine katkı sağlayacağının bilincinde
Araştırmacı, özverili, disiplinli
Sorumluluğunun bilincinde, etik ve mesleki değerlere sahip
Çevreye ve insan sağlığına duyarlı
Kişisel ve mesleki gelişimi ön planda tutan
Birbirine saygı duyan ve seven, kurumunun itibarını koruyan, karar ve hedeflerini paylaşan, değişim ortamında sürekli gelişen çalışanlar anlamı taşımaktadır.

Assan Alüminyum Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Alımlarını genellik İstanbul bölgesinden yapacak olan Assan Alüminyum personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Assan Alüminyum’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Assan Alüminyum İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu