Atasay İş Başvurusu 2023

atasay iş başvurusu

1937 yılında Denizli bölgesinde kurulan Atasay kısa bir süre sonra muazzam bir büyüme gerçekleştirerek Türkiye’nin kuyumculuk sektöründe önemli bir firma haline gelmiştir. Dünya altın üretiminde ilk 3 markadan birisi olan Atasay ne kadar önemli bir firma olduğunu bu açıdan da belli ediyor. Bugün ülkenin yaklaşık her şehrinde şubeleri bulunan ve yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan Atasay personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Atasay İş İlanları

Atasay iş ilanları için kariyer sitelerini kullanabilmeniz mümkün. Kuyum alanında sektörün en iyilerinden biri olan Atasay, belirli dönemlerde ilanlar yayımlamaktadır. Bu ilanlarda satış, mağaza müdürü gibi pozisyonlar açıktır. İş ilanlarında en önemli detay başvuru yapılacak ilanın özellikleri ile öz geçmiş detaylarınızın uyumlu olmasıdır.  Tam uyum olmazsa sonuç kötü olabilir. Bu da iş açısından moralinizin bozulmasına neden olur.

Değerli madenler her zaman insanların takmak, kullanmak istediği eşyalar olmuştur. Bazen hediye vermek, bazen de farklı amaçlarla bu malzemeler kullanılabilir.  Kuyumda satılan malzemelere olan ilgi daha uzun yüzyıllar boyu azalmayacağından sektör de canlılığını devam ettirir. İş ilanları başvurularında dikkat edilmesi gereken nokta öz geçmişiniz ve başvuru detaylarıdır.

Atasay İş Başvurusu

Ülkenin farklı bölgelerinde yeni elemanlara ihtiyacı olan Atasay personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Bu ilanlar arasından size en uygun işi seçip Atasay’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Satış Danışmanı
  • İngilizce Bilen Satış Danışmanı
  • Emlak Kiralama ve Satın Alma Yetkilisi
  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Müdür Yardımcısı

İş başvurusu için Atasaray insan kaynakları sayfasından daha fazla detay öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu