Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2021

aydın büyükşehir belediyesi personel alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Aydın büyükşehir iş ilanlarına başvuru yapmak için gerekli tüm bilgiler aşağıda yer alıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımları 2021

Aydın Belediyesinden verilen ilana göre kuruma 14 kişilik personel alımı gerçekleşecek. İlan hakkındaki tüm detaylar aşağıda yer almaktadır.

Genel Müracaat Koşulları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Aydın il sınırlan içerisinde ikamet etmek.
  • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşım doldurmamış olmak.
  • Kamu haklarından mahrum olmamak.
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.
  • Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına yada affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevini kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarını işlememiş olmak.
  • Askerlik ile ilişkisi bulunmamak.
  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak.
  • Taraflar arasında yapılacak olan iş sözleşmesi, güvenlik soruşturması sonuçlandıktan sonra olumsuz bir sonuç olması durumunda işveren tarafından tek taraflı olarak feshedilecektir.

Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylara geri dönüş yapılarak görüşme tarihi ve saati bildirilecektir. Gerekli tüm bilgiler aşağıdaki linkte yer alan tam ilan metninde verilmiştir. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi 14 personel alımı yapacak

Aydında Belediye Alımları Devam Ediyor

Aydın Türkiye’nin önemli illerinden biri, doğal güzellikleri ve çeşitli tarihi eserleriyle günümüzde Aydın giderek artan nüfusa sahip illerden bir tanesi olmuştur. Aydın büyükşehir belediyesi bünyesinde çeşitli personel ve işçileri ile birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.

Sizde yeteneklerinizi ve kabiliyetlerine göre belirli dönemlerde personel ve işçi alımı yapılırken bu işçi ve personel alımlarında başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.  Günümüzde birçok kişi belediye bünyesinde çalışarak gelir elde etmeyi arzu etmektedir. Özellikle yaz aylarında Aydın Büyükşehir Belediyesi yol kenarlarında tutun da park ve çeşitli alanlardaki görsel düzenlemeler için birçok personel ve işçi kadrosuna katmaktadır. Bu dönemlerde siz de personel alım fırsatlarını değerlendirerek Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Aydında Çevre Düzenlemesine Birçok Personel Alınıyor

Aydın Türkiye’nin batısında yer alan ve ege bölgesinde bulunan özel illerimizden birisidir. Denize kıyısının olması ve büyük menderes gibi önemli yerlerinin bulunması yerli ve yabancı turist açısından en çok ziyaret edilme sebeplerinden sadece birkaçıdır. Bunun yanı sıra Kuşadası ve Didim gibi markalaşmış özel tatil yerleri de bulunan Aydın bu kapsamda birçok çalışmayı bahar ayı içerisinde başlatarak görsel düzenlemeleri tamamlamaktadır. Bölgeye gelen yerli ve yabancı turist için tatil bölgelerinin yanı sıra pek çok farklı yerler de bulunmaktadır. Sizde Aydın’da çeşitli personel ve işçi alımları dönemlerinde aydın büyükşehir belediyesi iş ilanlarını internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Aydın İlinde Personel İlanlarını İnternetten Takip Edebilirsiniz

Büyükşehir belediyesi bünyesinde çeşitli alanlarda ve bölgelerde personel ihtiyacı olabiliyor. Bu ihtiyaçlar büyükşehir belediyesi bünyesinden verilen ilanları ile vatandaşa duyurulmaktadır. Güncel ilanları Türkiye iş kurumu üzerinden takip edebileceğiniz gibi sitemiz üzerinden de anlık haberlere ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu