Aydın İŞKUR Kursları 2023

Aydın işkur kursları 2020 yılında da devam ediyor. Aydın’da açılmış olan İŞKUR meslek edindirme kursları/istihdam garantili, iep ve girişimcilik kurslarını nasıl takip edeceğinizi yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Aydın İŞKUR Meslek Edindirme Kursu

Aydın iş kurumundan açılan ve başvuruları başlayan iş başı eğitim programı kursuna katılım sağlayabilirsiniz. Aşağıda Aydın’daki güncel İŞKUR kursları yer alıyor: İşbaşı eğitim programları ile mesleki yeterliliklerinizi geliştirin. Bu programdan yararlanmak isteyenler, işyerlerini mezun oldukları ya da ilgi duydukları alandaki işyerleri arasından kendileri seçebilmektedirler.

Bu programa katılmak için İŞKUR’a kayıt olmalısınız. Başvurunuzu tamamlandıktan sonra mülakat tarihi-saati-adresi konularında sms ve/veya e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Peki bu ilana işkur sayfası üzerinden nasıl başvurulur?

İŞKUR Aydın kurs arama sayfası için TIKLAYIN!

Aydın işkur kurs sayfasına giriş için öncelikle İŞKUR kurs arama sayfasına girerek yukarıdaki resimde gösterildiği gibi “Kurs Yeri” yurt içi, “İl” kutucuğu ise Aydın olarak seçip sol üstten ara seçeneğini kullanın. Daha sonra Aydın işkur kursları karşınızda listelenmiş olacaktır. Buradan aktif bir kurs varsa kurs numarasına tıklayıp ayrıntıları inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Eğer karşınıza listelenmiş bir program çıkmadıysa aktif bir kurs yok demektir. Bu durumda sadece yeni kursların açılmasını beklemek gerekiyor.

Aydın İŞKUR kursları 2020 yılında tüm hızıyla devam ederken biz de sizlere bu sayfa üzerinden kurs haberlerini sürekli olarak aktaracağız. Aşağıda yer verdiğimiz işkur kurs sayfası üzerinden sisteme giriş yapabilir ve tüm güncel kursları inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de tüm mesleki kurs haberlerini bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu