Barsan Global Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu

Barsan Global Lojistik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Barsan Global Lojistik personel alımı yapıyor. Barsan Global Lojistik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Barsan Global Lojistik iş başvurusu

Barsan Global Lojistik Personel Alımı Yapıyor!

Gümrük Müşavirliği olarak çalışmalarına başlayan Barsan Global Lojistik 1982 yılında kurulmuştur. O yıllarda yaptığı büyük hizmetlerle müşterilerinin memnuniyetini sağlayan firma kısa sürede çok fazla büyüme kaydetti. Günümüzde lojistik anlamında kara, deniz ve hava üzerinden hizmetlerini sürdüren Barsan Global Lojistik personel alımı yapmayı sürdürüyor. Yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada çalışmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Barsan Global Lojistik İnsan Kaynakları Politikası

BGL bir lojistik okuludur.Şirket politikası gereği istihdam ettiği genç ve dinamik ruha sahip kişileri yurt dışında ya da Türkiye`deki şirketlerinde önemli pozisyonlarda görev almalarını sağlayarak ,kendilerine önemli kariyer fırsatları sunmaktadır.

BGL IK olarak; personelin tedarik zincirin tüm halkalarını bilen kişiler haline gelmesini sağlayan eğitimler sunmaktadır.

Kurulduğu günden beri lojistik tedarik zincirinin tüm halkalarını gerçekleştirebilen, müşteri bazında ayrıştırılmış küçük takımlar halinde hizmet veren, grupların sorumlularının müşteriler ile direk irtibat halinde olduğu, tüm operasyonun sadece o takım içinde gerçekleştiridiği ve müşteri memnuniyet seviyesi çok yükseklere çıkarılarak hizmet verilmektedir.

Barsan Global Lojistik İş Başvurusu

Türkiye’nin bir çok noktasında elemanlara ihtiyacı olan Barsan Global Lojistik personel alımı yapacğaı pozisyonları açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Gümrük Müşaviri
  • Ofis Destek (Engelli Personel)
  • Elektrik Elektronik Teknikeri
  • Forklift Operatörü
  • Sigorta Elemanı
  • Bilgisayar Operatörü
  • Dış Ticaret Uzmanı

Barsan Global Lojistik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu