Bayındır Hastanesi İş Başvurusu ve İş İlanları 2024

bayındır hastanesi iş başvurusu

1992 yılında sağlık sektörüne Söğütözü hastanesiyle giren Bayındır Sağlık Grubu kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Söğütözü, Kavaklıdere, İçerenköy ve Levent tıp merkezi gibi 4 hastanesi bulunan Bayındır hastanesi personel alımı yapamaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı veren Bayındır Hastanesinin siz de birer parçası olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Bayındır Hastanesi İş İlanları

İstanbul’da yer alan Bayındır Hastanesi bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev almak isteyenler için Bayındır Hastanesi iş ilanları hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu kapsamda birden fazla yerleşkede yer alan bu hastanenin açık pozisyonlarına başvurularda bulunmanız gerekmektedir. Bunun için de yapmanız gereken iş ilanları sitelerinden ilanları takip etmek olacaktır.

Hastanenin iş ilanlarında doktor, hizmetli, yönetici, stajyer gibi çeşitli kadrolar tahsis edilebilmektedir. İşte bu sebeple size uygun kadroyu belirleyerek başvurularınızı da buna göre yapmanız gerekmektedir. Eğer CV’niz başvuru için yeterli görülürse bu durumda işe alınma süreciniz başlayacaktır. O halde iyi bir CV hazırlamanızı ve başvurunuzu da eksiksiz bir şekilde yapmanızı sizlere tavsiye ederiz.

Bayındır Hastanesi İş Başvurusu

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapacak olan Bayındır Hastanesi personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kadın Doğum Servis Hemşiresi
  • Hemşire
  • Hasta Danışmanı
  • Diyetisyen
  • Kat Hekimi
  • Sağlık Destek Personeli / Yardımcı Personel

Bayındır Hastanesi iş başvurusu için Bayındır Hastanesi insan kaynakları sayfasından daha çok detay bulabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. 11 ay etlik şehir Hastanesi’nde çalıştım tecrübeli temizlik personeliyim annem kalp krizi geçirdi 2 ay oldu çıkmak zorunda kaldım şuan işsizim arkadaş im alım olduğunu söyledi ulucanlarda oturuyorum düşünürseniz sevinirim num

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu