Beko İş Başvurusu ve İş İlanları

Beko insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Beko personel alımı yapıyor. Beko iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Beko iş başvurusu

Beko Personel Alımı Yapıyor!

Beyaz eşya sektöründe tanınmış bir dünya markası olan Beko personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Beko İnsan Kaynakları

ARÇELİK A.Ş. müşterilerimizin yaşam standardını artıran yenilikçi ürünler ve etkin çözümler geliştirmeye, “en”leri ve “ilk”leri üretmeye devam ederken; çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemektedir.

Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktamızı  ‘değerlerimiz, iş ahlakı ilkelerimiz, yasalar ve “Küresel İşbirliği Anlaşması” ilkeleri oluşturmaktadır.

Beko İş Başvurusu

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan ve başka şehirlerde de yeni personeller ihtiyaç duyan Beko personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Beko’ya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz bağlantı ile Beko ( Arçelik ) insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Beko İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu