Bershka İş İlanları ve İş Başvurusu

Bershka insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Bershka personel alımı yapıyor. Bershka iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bershka iş başvurusu

Bershka Personel Alımı Yapıyor!

Inditex dünyanın en büyük moda distribütörlerinden biri olup, sekiz farklı satış formatına sahip -Zara, Çek ve Ayı, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe – 88 ülkede 6300’den fazla mağazaya sahiptir.

Dünyanın en çok tercih edilen giyim markalarından biri olan Bershka ülkemizdeki faaliyetlerine de başarılı bir şekilde devam etmektedir. Özellikle genç kesim tarafından sıklıkla tercih edilen Bershka Türkiye’nin pek çok şehrindeki mağazalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu uluslararası firmada sizin de bir işiniz olabilir. Her geçen büyümeye devam eden ve bu doğrultuda iş ilanları yayınlayan Bershka personel alımı yapmaya devam ediyor. Bershka iş başvurusu yapmak için ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Bershka İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Beshka insan kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksik pozisyonların tespitini yapmaktadır. Bu eksikler doğrultusunda ilanlarını yayınlayan Bershka daha sonra ise gelen başvuruları kabul etmektedir. Adayları ince bir elemeden geçiren Bershka insan kaynakları, uygun görülen adayları değerlendirmeye alıp, en son ise işe alım sürecini başlatmaktadır.

Bershka İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan Bershka personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Alımlarını daha çok mağazalarına yapan Bershka, satış danışmanları, reyon görevlileri, depo görevlileri ve kasiyer gibi pozisyonlarda yeni personeller aramaktadır. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Bershka’ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bershka İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir Yorum

  1. Toplamda 4 yıl 7 ay satış danışmanlığı tecrübesi
    4 yıl Stones giyim
    7 ay tena tekstil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu