Beykoz Belediyesi Personel Alımları 2023

Beykoz belediyesi personel alımı yapacağını açıkladı. Verilen ilana göre belediye şirketi bünyesine 14 kişilik işçi personel alımları yapılacak. Beykoz belediyesi iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru formuna dair tüm detaylar sayfamızda.

Beykoz Belediyesi 14 Personel Alımı İlanı Verildi

Belediyeye bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Beytaş Beykoz Belediyesi Ticaret Anonim Şirketi bünyesine 1 protokol karşılama yönlendirme personeli, 2 arşiv personeli, 1 teknik elemana ek olarak engelli adaylardan 5 hizmetli ve 5 büro personeli istihdam edilecek.

Başvurular için gerekli koşulları sağlayan adayların  aranan pozisyon için uyumlu bulunması halinde şirket adresine çağrılarak mülakat yapılacaktır. Mülakat günü ve saati adaylara telefon ile bildirilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için sunulan belirli şartlar bulunuyor. Bunlar mesleğin gerekliliklerine göre değişkenlik gösterse de genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sicili temiz, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, tercihen Beykoz ilçesinde ikamet etmek şeklinde şartlar bulunuyor. Tüm pozisyonların müracaat koşullarını ayrıntılı bir şekilde incelemek için yazının en altında bulunan ilan dosyası kullanabilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Başvuru formu ( başvuru sırasında verilecektir)
  • Güvenlik soruşturması ve arşiv ve Araştırması  formu ( Bilgisayar ortamında doldurulmak üzere verilecektir)
  • Kimlik fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • İkametgah belgesi
  • 1 adet fotoğraf

İlanda başvurular belediyenin şirket adresine yapılacak olup 25 Ocak 2018 son başvuru tarihi olarak verilmiştir. Adres, Kavacık Mah. Özgür Cad. No:23/5 PAN PLAZA 5. Kat olarak belirtilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylardan herhangi bir KPSS koşulu istenmiyor. Başvuru tarihlerini dikkate almayı unutmayınız. İlan ile ilgili tüm görüş ve sorularınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Beykoz Belediyesi personel alımı ilanı için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu