Beyoğlu Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu 2024

beyoğlu belediyesi personel alımı

Beyoğlu Belediyesi personel alımı yapıyor! Beyoğlu Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Beyoğlu Belediyesi Personel Alımı

Beyoğlu belediyesi farklı departmanlarda çalıştırmak üzere personel alımı yapmak istediğinde genel olarak alınacak olan adaylarda aşağıda yer alan özellikleri aramaktadır.

 • Adli sicil kaydı bulunmamak,
 • Görev yerine göre gerekli eğitim ve tecrübeye sahip olmak,
 • Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • 18 yaşını doldurmuş ve aynı zamanda 35 yaşını doldurmamış olmak,
 • Askerlik görevini tamamlamış olmak,
 • Medeni hakları kullanma yetkisine sahip olmak,
 • Görevini yerine getirirken sağlık açısından herhangi bir engeli olmamak,
 • Kamu haklarına sahip olmak,
 • Rüşvet, zimmet, hırsızlık, sahtecilik, dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma gibi pek çok farklı konu üzerinden mahkum olmamaktır.

Beyoğlu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beyoğlu belediyesi tarafından güncel personel alımı ilanı bulunmamaktadır. Bu nedenle başvuru tarihleri henüz belli değildir. Devlet personel başkanlığı tarafından yapılacak olan ilanları ile gerekli olması durumunda belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alınabilir. Bu nedenle Beyoğlu belediyesi iş başvurusu yapmak isteyenler devlet personel başkanlığı sistemini kontrol ederek ilan yayınlanması durumunda online olarak başvurularını yapabilirler.

Beyoğlu Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda kurum dışı işçi alımı gerçekleşeceğinden dolayı adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda yer verdiğimiz tam ilan metnini kullanarak başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bizlere iletebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Merhabalar ben Beyoğlu’nda yaşayan biri olarak Beyoğlu’nda hizmet vermek istiyorum.normalde matematik öğretmeniyim ama büro personeli olarak veya uygun departmanda belediyede çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim .

 2. Beyoglumda yasayan biri olarak park ve bahceler mudurlugu veya insan kaynaklari ya da sozlu iletisim becerisi arayan her turlu pozisyonda calismak istiyorum.tomtom mahalle muhtari halam olup is basvurusu icin dogrudan bu platformda sizinle iletisime gecmemi onerdi.cv mi park ve bahceler mudurlugunde iki deparanla paylastim incelemeniz sonrasi geri donusunuzu arz ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu