Bifa İş İlanları ve İş Başvurusu

Bifa insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Bifa personel alımı yapıyor. Bifa iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bifa iş başvurusu

Bifa Personel Alımı Yapıyor!

Bifa 1962 yılında kurulan ülkemizin en köklü bisküvi firmalarından birisidir. Karamanda üretim tesisleri bulunan firma o zamandan günümüze kadar kendisini geliştirmiştir. Türk bisküvi sektörünün önemli firmalarından birisi olan Bifa personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Bifa’da çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında sizler için hazırladığımız kısa bir Bifa tanıtımını ve iş başvurusu yapabileceğiniz bir bağlantı linkini bulabilirsiniz.

Bifa Hakkında

Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. 1962 yılında Karaman’da kurulmuş olup üretimin bütün aşamalarında gelişmiş gıda işleme tekniklerini kullanarak kısa sürede gelişim ve büyüme sağlamıştır. Bunun sonucu olarak da Bifa Türk bisküvi sektöründe her zaman öncü konumunu korumuştur.

Bifa’nın modern tesisleri 75.000 m2 si kapalı alan olmak üzere 100.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Firma bisküvi, çikolata, gofret, kek, kraker ve şeker olmak üzere üretim hatlarında 400 çeşit üründen günlük 470 ton üretmektedir.

Bifa İş Başvurusu

Bifa Türkiye’nin yanı sıra tanınış bir uluslar arası ihracatçı olup dünya çapında 77’den fazla ülke ve bölgede müşteri kitlesine sahiptir. Ayrıca Bifa Cezayir’de kurduğu fabrikası ile ürünlerini yerel pazar ve komşu ülke pazarları ile de buluşturmaktadır.

Bifa İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu