Bilgin Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu

Bilgin Enerji insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Bilgin Enerji personel alımı yapıyor. Bilgin Enerji iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bilgin Enerji iş başvurusu

Bilgin Enerji Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Enerji sektörünün önemli markaları arasında yer alan Bilgin Enerji 1992 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini büyüten bir anlayışla yoluna devam eden Bilgin Enerji personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizin de bu büyük firmada bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Bilgin Enerji Hakkında

Bilgin Enerji, 1992 yılından beri yerli ve yenilenebilir kaynaklardan elektrik üretim tesisleri geliştirip, kurulumunu yapıp işletmektedir. Bilgin Enerji bugün toplam 405 MW kurulu gücüyle, Türkiye enerjisinin %1’ini tek başına yenilenebilir kaynaklardan karşılamaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKAMIZ

Bilgin Enerji Yatırım Holding olarak, bir yandan enerji sektöründeki faaliyetlerimize devam ederken; diğer yandan tüm iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumun tümü için değer yaratmaya da büyük önem vermekteyiz. Paydaşlarımıza karşı olan sorumluluk bilincimiz çerçevesinde, kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizi sağlık ve eğitim altyapısının geliştirilmesi , çevrenin korunması ile yerel ekonominin gelişiminin sürdürülebilir kılınması hedeflerine yönelik olarak planlamaktayız. Bu hedefler çerçevesinde yaklaşımımız, enerji santrallerimiz etrafındaki yerel halkın talep ve ihtiyaçlarına öncelik vermektir. Planladığımız sosyal sorumluluk projeleri ile yerel halkın yaşam kalitesini arttırmak nihai hedefimizdir. Sektörümüzdeki lider konumumuza yakışır şekilde, topluma ve çevreye fayda sağlamak adına yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarımızı, kurumsal kimliğimizin bir parçası olarak görmekten gurur duyuyoruz.

Bilgin Enerji İş Başvurusu

Alımlarını genellikle İzmir bölgesinden yapan Bilgin Enerji personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Bilgin Enerji’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bilgin Enerji İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu