Biota Laboratuvarları İş Başvurusu ve İş İlanları

Biota Laboratuvarları insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Biota Laboratuvarları personel alımı yapıyor. Biota Laboratuvarları iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Biota Laboratuvarları iş başvurusu

Biota Laboratuvarları Personel Alımı Yapıyor!

Bitkisel ürün üreticisi olan Biota Laboratuvarları 2002 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerini sürdüren Biota Laboratuvarları sektörün önemli markalarından birisi haline gelmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Biota Laboratuvarları İnsan Kaynakları

Başarılı bir kariyer için Türkiye’nin kategorisinde lider Türk firması Biota Laboratuarları olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız.

Günümüz işletmelerinin sermaye yapılarını 3 ana bileşkenden oluşmaktadır.Bunlar sırasıyla nakdi sermeye, menkul ve gayri menkul sermeye ve en önemlisi insan sermayesi Biota ailesi olarak bizler en önemli kaynağın İnsan Kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en önemli yatırımın da insana yapılmasının gerekliliğine inanıyoruz. Şirketimizin başarısında entelektüel sermeye ve entelektüel kasların gelişiminin ne kadar önemli bir itici güç olduğunun bilinci içersindeyiz.

Neden Biota
10 – 15 kişilik bir kadro ile yola çıkıldığı düşünüldüğünde, yaklaşık 35.000 metrekare kapalı alana sahip yeni tesisler 11 yıl içerisinde firmanın ne kadar büyüdüğünün, bu büyümenin de ancak tüketici güvenini kazanmış marka ve ürünlerle olabileceğinin en güzel göstergesidir.

Şu an için yaklaşık 500 kişilik bir kadroya sahip olmasına rağmen yeni tesislerle beraber 1.000 kişilik bir istihdam oluşturmak hedeflenmektedir. Ülke ve topluma hem ekonomik hem de sosyal sorumluluk anlamında artarak katkı sağlamayı sürdürmek temel değerlerimiz arasında yer almaktadır.

30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye pazarında, bir Türk Markası olarak lider konumda olan firma çalışanları olarak bizler biliyoruz ki böyle bir kurumda görev almak ve bu ailenin bir ferdi olmak, gurur ve mutluluk verici bir duygudur.

Biota Laboratuvarları İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Biota Laboratuvarları personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Biota Laboratuvarları’na iş başvurusu yapabilirsiniz.

Biota Laboratuvarları İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu