BMC İş İlanları ve İş Başvurusu

BMC iş başvurusu

BMC personel alımları yapıyor. BMC insan kaynakları iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor. 1064 yılında kurulan BMC ilk olarak kamyon, traktör gibi araçların üretimlerini yapmaktaydı. BMC bugün ise Türkiye’nin ticari ve askeri araçlarını üretmektedir.

BMC yüksek teknolojiye sahip olan yerli ürünler üretmeye devam ediyor. Bu durumun arkasında da oldukça güçlü ve yaratıcı bir yapısı olan insan kaynağı yer alıyor. Amaç kaliteli ve aynı zamanda teknolojik ürünlerin sunulmasını sağlamaktır. Çalışan kişilerin hem davranış hem de mesleki yetkinliklerinin gelişimlerinin arttırılmasını sağlıyor. Performansa bağlı olarak verimliliğin yükseltilmesi için çalışma yapılır. Çalışanların kendi potansiyelini keşfetmeleri ve kişilere destek olmak amacı ile uygun bir kariyer imkanı sağlar. Bu nedenle de BMC insan kaynakları sürekli olarak kendilerini geliştirmeye devam eder. BMC ailesi değişimin önemli olduğunu düşünür. Bu nedenle de müşteri odaklı olarak çalışmaya devam eden bir sisteme sahiptir.

BMC İşe Alım Süreci Nasıl İşler?

BMC işe alım süreci iş etiğine uygun olarak yerine getirilir. İşe alım süreci içerisinde iş başvurusunda bulunan kişilerin hepsine tarafsız bir şekilde ve eşit olacak bir yaklaşım sergilenir. Adayların değerlendirilmesi sırasında tarafsızlığın sağlanması amacı ile yol izlenimi yerine getirilir. Öncelikle adayların başvuruları değerlendirilir. Değerlendirme aşamasından sonra insan kaynakları ve aynı zaman da ilgili birim için yapılan mülakat gerçekleştirilir. Bu aşamanın sonrasında İngilizce testi yerine getirilir. İngilizce testinin de tamamlanmasının ardından kişilik ve yetkinlik envanter değerlendirilmesi yerine getirilir. Bu aşamaların hepsi sıra ile ve kişiler arasında herhangi bir ayrım yapılmadan yerine getirilir. Bu sayede eşit bir süreç yerine getirilir.

BMC Kariyer Yönetimi Nasıl Olur?

BMC de çalışmaya başlayan herkese yeni kariyer olanakları sunulur. Kariyer imkanları yatay kariyer ve dikey kariyer şeklinde olur. İşe alınan kişilerin kariyer kapsamında gelişimleri desteklenir. Aynı zamanda düzenlenen bir yönetim sistemi de bulunur. Bu durum çalışanların dönemsel olarak performanslarının belirlenen hedefe göre izlenmesi ve değerlendirilmesi şeklinde yerine getirilir. Aynı zamanda işe yeni bir bakış açısı sağlamak amacı ile yapılan öneriler, projeler ya da buluşlar şirket tarafından teşvik edilir. Değerlendirilmesi sonucunda kişilere ödüllendirme sistemi sunularak şirketin daha iyi bir şekilde gelişmesi de sağlanır.

BMC’nin Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

BMC güncel iş ilanlarında firmanın aradığı pozisyonlar genellikle mühendislik kadroları olmaktadır. Ancak bunun dışında da çeşitli alanlarda eleman arayışları bulunmaktadır. Alımlarının genellikle İzmir’den yapan BMC personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Açık pozisyonlar arasında Gazaltı Boyacısı, Oto Elektrik Ustası, Oto Boya Ustası, Mühendisler ve İşe Alım Uzmanı gibi pozisyonlar bulunuyor. BMC, bünyesinde çalışacak ustalar için aşağıda yer alan nitelikleri aramaktadır:

  • Alanında tecrübeli,
  • En az İlköğretim Mezunu,
  • Tercihen kalfalık ve ustalık belgesine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Askerliğini yapmış,
  • Vardiyalı çalışabilecek.

Firma, başvuruları şirketteki boş pozisyonlara göre değerlendirmektedir. Bunun için BMC iş ilanları üzerinden sürekli olarak arama yapabilir, sizler de ilk başvuranlar arasında olabilirsiniz.

BMC İş Başvurusu İçin TIKLAYIN!

Bir Yorum

  1. 18 senedir Almanya’da yaşamaktayım, üç çocuk babasıyım.15 senedir BMW Münih fabrikasında üretim hattında montaj elemanı olarak çalışıyor bulunmaktayım. Bitirmiş olduğum Anadolu Üniversitenin ( Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Yönetimi) bölüm dalında uygun gördüğünüz pozisyonda ülkemize dönüp çalışmak istiyorum. İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu