Bossa İş İlanları ve İş Başvurusu

bossa iş ilanları

Temelleri 1951 yılında atılan Bossa, Türkiye’nin en büyük tekstil markalarından biridir. Toplamda 3 adet üretim tesisi bulunan Bossa, binlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Spor giyim, kot, dış giyim gibi alanlarda üretimlerini sürdüren Bossa personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu firmada çalışmak isterseniz haberimizin devamında yer alan bossa insan kaynakları bildirisini ve nasıl başvurabileceğinizi inceleyebilirsiniz.

Bossa İnsan Kaynakları

BOSSA, personelini, ilke olarak, eğitimini yeni bitirmiş, işe uygun adaylar arasından çağdaş seçme, teknik ve yöntemlerini uyguladıktan sonra belirler ve işe alır. Çalışanların performanslarını sistematik, objektif ve adil bir şekilde ölçer ve değerlendirir. Personelinin yaptığı işleri, çağdaş iş değerlendirme yöntemleri ile tanımlar, gruplandırır ve göreceli olarak sıralar. elde edilen bu verilerden yola çıkarak, ücret yönetim modelini oluşturur.

BOSSA, deneyim gerektiren üst kadrolara ve yönetici kadrolarına ilke olarak ve tercihen halen çalışan BOSSA personeli arasından seçim ve atama yapar. İşe alım, iş değişikliği, rotasyon, terfi gibi konularda şirket hedef ve politikalarını da dikkate alarak, önceden belirlenmiş plan ve standartlara uygun hareket eder.

BOSSA, yönetim kademeleri ile çalışanlar arasındaki “iki yönlü” bilgi akışını ve paylaşımını kolaylaştıran ve teşvik eden bir ortamı oluşturmayı ilke olarak kabul eder. Çalışanların fikirlerine değer verir ve bu fikirleri ifade edebilecekleri uygun ortamları yaratır, elde ettiği verileri gelecek planlarında ve politikalarında dikkate alır.

Bossa İş İlanları

İş hayatınıza yeni bir sayfa açmak istiyorsanız Bossa’nın sizlere sunduğu iş olanaklarından ve pozisyonlardan yararlanmak için iş başvurusunda bulunmanızı öneriyoruz. En büyük tekstil firmalarından birisi olan Bossa, iki binin üzerinde insana iş imkanı sağlayan kurumsal bir firmadır.

Bossa İş Başvurusu

Bossa, ülke genelindeki en büyük tekstil firmalarından birisi olarak düzenli bir şekilde iş ilanları ile personel alımı gerçekleştirmektedir. Bossa’da çalışmaya başlamak için Bossa iş ilanları üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Her iş alanında belirlenen nitelikler farklı olacağından, nitelikleri taşıdığınızı düşündüğünüz iş alanlarına başvuru yapmanızda fayda vardır. Bossa iş başvurusu hakkında daha fazla detay için firmanın resmi iş başvurusu sayfasına bakabilirsiniz.

2 Yorum

  1. İyi akşamlar boya terbiye bölümünde çalıştım yıkama makina operatörüyüm 16 senelik deneyimim var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu