BOTAŞ Personel Alımı İş İlanları 2021

BOTAŞ insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre BOTAŞ personel alımı yapacak. BOTAŞ işçi alımı, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

BOTAŞ Personel Alımı Yapıyor

BOTAŞ, (Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş.) sermayesinin tamamı Türkiye Varlık Fonu’na ait olan ve 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi bir iktisadi kamu kuruluşu’dur. Doğalgaz ve petrol sektörünün önemli markalarından birisi olan BOTAŞ personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında 2700’ün üzerinde insana iş imkanı sağlayan bu büyük kurumda sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

BOTAŞ İnsan Kaynakları

Vizyonumuz
Türkiye’yi doğal gaz ve petrol alanlarında bir enerji koridoru haline getirirken, ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatlarını değerlendiren, dünyada saygın, bölgesinde lider ve sektöründe yönlendirici bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz
Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlara enerji sunmaktır.

İş Başvuru Başvuru Koşulları

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık problemleri bulunmamak,
  • İlan edilen kadrolar için aranan özel şartları taşımak,
  • Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak..

BOTAŞ İş Başvurusu

BOTAŞ’a personel alımı yapılacağı zaman Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sitesi ve İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacak olan kadro ve özellikleri belirtilerek ilan verilmektdir. Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan BOTAŞ personel alımı yapacağı pozisyonları verdiği ilan ile açıkladı. Kurumun açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra BOTAŞ’a iş başvurusu yapabilirsiniz. BOTAŞ iş başvurusu için tıklayınız.

Güncel İş İlanları ve Başvuruları Takip Etmek İçin Tıklayın

Bir Yorum

  1. Borcelik fabrikanız da çalışmak isterim hem silahli güvenlik kartım var bende beden işçisi olarak çalışırım ise ihtiyacım var evliyim 2 çocuk babasıyım yaşım 32 Adana’da oturuyorum Seyhan’da Bursa’ya gelirim yatılı yer olursa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu