Burdur Evde Ek İş İlanları 2019

İster çalışın ister çalışmayın evinizden ek gelir elde etmek istiyorsanız Burdur evde ek iş ilanları yazımızı detaylı bir şekilde okuyunuz. Eğer başka işiniz yok ise bu işlerden çok ciddi paralar kazanabileceğinizi de sizlere ifade etmek isteriz.

Burdur Boncuk Dizme İşleri

Evden ek gelir elde edebileceğiniz işler arasında sabır ve beceri isteyen boncuk dizme işleri en popülerler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda kolye, tespih, bilezik ve elbise gibi ürünlere boncuk dizmeniz sizlerden istenilmektedir. Dizdiğiniz ürünlerin başına ödeme olacağınızı da ifade etmek isteriz. Dolayısıyla ne kadar fazla ürün dizerseniz o kadar fazla gelir etmeniz mümkün olacaktır.

Ütü İşi

Birçok bayan ütü yapmaktan nefret etmektedir. Ancak eminiz ki bu iş karşılığında para verileceğini söylesek çoğu kadın kabul edebilir. Zira evinizden ayrılmadan basit bir şekilde ütü yapacak olmak dışarıda çalışmaktan daha da kolay olacaktır. Burdur evde ek iş ilanları kapsamında ütü yapacak iseniz tekerlekli bir büro sandalyesi alarak masanın başına geçebilir ve ütü yapmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde yorulmadan gelir elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

Örgü İşleri

Özellikle bayanlara hitap eden örgü işlerini de evinizden yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Bu kapsamda isterseniz kendiniz pazarlamasını yapabilir isterseniz de aracı bir işletme vasıtasıyla ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Bu işlerde sizlerden istenilen ise belli başlı modelleri çıkarmanız olmaktadır. ödemeler ise yapmış olduğunuz örgü başına yapılmaktadır. Dolayısıyla ne kadar fazla örgü yaparsanız o kadar çok ödeme almanız mümkün olacaktır.

Bilişim İşleri

Evden yapılabilecek ek işler arasında bilişim işlerini saymazsak olmaz. Zira son yılların en popüler işleri arasında yer alan bu işler bilgisayar başında zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ancak bilişim konusunda teknik bilgiye sahip olmanız gerektiğini de unutmamak gerekir.

Peki bu işler nelerdir diye merak ediyorsanız o halde sizler için sıralayalım. Web tasarım, reklam metni yazarlığı, içerik editörlüğü, sosyal medya uzmanlığı gibi alanları örnek olarak verebiliriz. Bu işler de yapmış olduğunuz iş kadar ödeme almanız mümkün olmaktadır. Dolayısıyla da ne kadar çok çalışır iseniz o kadar çok gelir elde edebilirsiniz. Eğer alanınızda kendinizi ispatlar iseniz bu durumda elde edeceğiniz gelirleriniz de kat be kat fazla olacaktır.

Burdur’da Paketleme İşleri

Burdur evde ek iş ilanları arasında paketleme işleri de bir hayli fazla tercih edilmektedir. Bunlar arasında sabun, lavanta, kulak çöpü, makyaj malzemeleri, oyun hamuru gibi daha birçok ürünün paketleme işleri yapılmaktadır.

Ayrıca nikah şekeri, davetiye gibi ürünlerde de paketleme işlemleri yapılabilmektedir. Burdur evde ek iş ilanları kapsamında sizler de paketlediğiniz ürün sayısı kadar ücret alabilirsiniz. Böylelikle ne kadar fazla çalışır iseniz o kadar fazla ödeme almanız söz konusu olacaktır.

Güncel İş İlanları ve Başvuruları Takip Etmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu