Burger King İş Başvurusu ve İş İlanları

Burger King insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Burger King personel alımı yapıyor. Burger King iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Burger King iş başvurusu

Burger King Personel Alımı Yapıyor!

Amerika’da kurulan ve bugün dünyanın en büyük fast food zincirlerinden biri olan Burger King ülkemizdeki faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Her geçen gün büyüyen yapısıyla, bir çok yeni şube açan ve aynı oranda bir çok insana iş imkanı sağlayan Burger King personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Burger King İnsan Kaynakları

Burger King insan kaynakları birimi, yayınlanan iş ilanlarıyla birlikte personel alımı yapacağını duyurmuştur. Çeşitli ilan platformlarında Burger King’de çalışmak üzere eleman arayan firma yetkilileri çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmektedir. İşe alınacak personel adaylarında çeşitli kriterler arayan Burger King insan kaynakları birimi yapılan yüzlerce başvuruyu ince süzgeçlerden geçirerek değerlendirmektedir. Firmanın ileriye dönük planlamalarına uygun olacak şekilde personel arayan yetkili kişiler, genellikle işe alım süreçlerinde şu yolları izlemektedir;

Yapılan başvurularda adayın önceki çalışma deneyimleri, bu süreçlerde çalışma performansı ve takım arkadaşlarıyla uyumluluk derecesi dikkate alınmaktadır. Temiz ve parlak bir CV formuna sahip olan adaylar genellikle firma yetkililerinin dikkatini çekmektedir. Benzeri formları son eleme aşamasına bırakan yetkililer, en uygun adaya karar verdikten sonra işe alım sürecini başlatmaktadır.

Burger King İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin dört bir yanında bulunan restoranlarına yapacak olan Burger King personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya Burger King’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Firmanın genellikle alım yaptığı pozisyonlar şu şekildedir;

  • Restoran Müdürü
  • Çağrı Merkezi Elemanı
  • Paket Servis Elemanı
  • Restoran Çalışanı

Burger King İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu