Caffe Nero İş Başvurusu ve İş İlanları

Caffe Nero insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Caffe Nero personel alımı yapıyor. Caffe Nero iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Caffe Nero iş başvurusu

Caffe Nero Personel Alımı Yapıyor!

Kaliteli İtalyan kahvesini ülkemizle tanıştıran Caffe Nero özellikle genç kesim tarafından sıkça tercih edilen mekanların başında geliyor. Ülkemizdeki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Caffe Nero personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. İlanın devamı aşağıdadır;

Caffe Nero İnsan Kaynakları

Caffè Nero’yu benzersiz kılan en önemli unsurlardan biri, çalışma arkadaşlarımızdır. Sıcakkanlı, hayata olumlu bakan, insanlarla bire bir iletişimi seven kişilerle çalışırız çünkü bizim için çok önemli olduklarını biliriz. Çalışırken eğleniriz ve düzenli misafirlerimizi tanımak isteriz. Mağazalarımızın mahallenin ruhunu yansıtmasına titizlik gösteririz.

Bizim için en önemli olan; bir aile olmak, özel bir bağ kurmak ve başarılarımızı herkes ile paylaşmaktır.

Nasıl bir ortam?

Caffè Nero’da bir ailenin ferdi olacaksınız. Bizim yaklaşımımız böyle. Tüm çalışanlarımız iyiliksever olmanın yanında en iyi kahveyi hazırlamaya tutku duyarlar ve bunu yaparken çok eğlenirler. “İngiltere’nin en iyi kahve şirketi” seçilmiş (Allegra Strategies) bir kurumda çalışırken mağaza içinde ve dışında çok önemli eğitimler alacak, kahve hazırlama becerilerinizi geliştirecek ve müşterilerimize birinci sınıf bir deneyim yaşatacaksınız.

Size aynı zamanda kariyerinizi de hızla geliştirme fırsatı sunarız. Mevcut mağaza müdürlerimizin %80’inden fazlası işe barista olarak başlamıştır. Devamlı yeni mağazalar açıldığını da düşünürsek, yolunuz her zaman açıktır.

Caffe Nero İş Başvurusu

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan Caffe Nero personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Caffe Nero’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Barista
  • Bulaşık Personeli

Caffe Nero İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu