Calzedonia İş İlanları ve İş Başvurusu

Calzedonia insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Calzedonia personel alımı yapıyor. Calzedonia iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Calzedonia iş başvurusu

Calzedonia Personel Alımı Yapıyor!

Plaj giyimi konusunda sektörün en önemli markalarından biri olan Calzedonia dünyanın bir çok bölgesinde faaliyet gösteren büyük bir firmadır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Calzedonia personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de mağazacılık sektöründe kariyerinizi sürdürmek isteyenlerdenseniz ilanın devamını inceleyip Calzedonia’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Calzedonia İnsan Kaynakları

Şirket İş Alanları

Sürekli büyümesi sayesinde şirketimiz gerek İstanbul genel merkezlerinin ofislerinde gerekse yaygın perakende ağında cazip kariyer imkanları sunmaktadır.

Satış Danışmanları

Satış danışmanları, müşterilerimizin karşılaştığı ilk marka ve ürün elçileridir. Bu görev, tüm dünyada müşterileri karşılama, taleplerini yerine getirme ve müşteri sadakatini sağlama sorumluluğunu içerir ve moda tutkusunu yansıtmayı ve son derece titiz bir hizmet vermeyi gerektirir. Müşteri için hoş bir alışveriş deneyiminin desteklenmesine yönelik tüm detaylara dahil oluruz: deneme kabinine girdikleri andan kasaya geldikleri ana kadar kişiye özel tavsiyelerde bulunur, satış bölümünde ürünlerin bulunup bulunmadığını kontrol eder, ürün teşhirleri ile ilgilenip düzenlemesini yapar, mağazanın imajının her zaman kusursuz olmasını ve deponun verimli bir şekilde çalışmasını sağlarız. Mağazalarımızda satışa, modaya ve ekip çalışmasına değer veririz. Bu görev için güler yüzlü, şevkli ve dinamik kişiler arıyoruz.

Mağaza Müdürleri

Mağaza müdürü, satış ekibi için referans noktası olup mağazanın kârlılığını artırmak üzere bu ekiple birlikte çalışır. Mağaza müdürü, öncelikle müşterilerle ilgilenir ve müşterilerin ihtiyaçlarını yerine getirir. Buna ek olarak, bu görevdeki kişi mağazanın genel yönetimini ve denetimini üstlenir: görsel ekibin talimatları doğrultusunda yerleşim ve teşhirlerin hazırlanması, deponun fonksiyonel organizasyonu ve etkili kararlar alabilmek ve belirlenen hedeflere ulaşabilmek için satış verilerinin takip edilmesi. Mağaza müdürü, enerjisiyle çalışanları motive ederek mağazanın başarısına liderlik eder. Bu görev için kararlı, düzenli ve enerjik kişiler arıyoruz.

İşe Alma ve Seçim

İşe almanın amacı her adayı mesleki yetenek, beceri, erişilebilirlik ve motivasyon yönünden dikkatle değerlendirerek, bu yetenekleri şirketin çeşitli birimlerine yerleştirmektir. Yurt dışı eğitimi ve iş deneyimi başvuruların değerlendirilmesinde önemli bir değer iken Türkiye ve yurtdışına seyahat etme ve yerleşme isteği perakende alanındaki imkanlar için gereklidir. Seçim bireysel ve grup mülakatları ve yeteneğin kullanımı ve kişilik testlerini içerir.

Calzedonia İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Calzedonia personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 50’nin üzerinde açık pozisyonu bulunan Calzedonia firmasına iş başvurusu yaparak kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Müdür Yardımcısı

Calzedonia İş Başvurusu; https://careers.calzedoniagroup.com/tr-TR/home

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu