Çanakkale Belediyesi Personel Alımı

çanakkale belediyesi personel alımı

Çanakkale Belediyesi personel alımı yapacak. Çanakkale Belediyesi iş ilanları, işçi alımları başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar sayfamızda yer alıyor.

Çanakkale Belediyesi kendi ihtiyaçları doğrultusunda ve eksik olan alanlar için işçi alımı gerçekleştirir. Bu durum ilan edilerek belirli gün sayısı içerisinde başvuruda bulunacak olan kişilerin başvuruyu gerçekleştirmeleri beklenir. Belirlenen günün uzatılması şeklinde bir durum söz konusu olmaz. Adaylar eğer o bölüm için sınav gerekiyorsa öncelikle sınavdan geçmeleri gerekir. Daha sonra ise sınavı geçen adaylar arasında mülakat gerçekleştirilir. Yapılan mülakat ve ihtiyaç doğrultusunda da personel alım işlemi yerine getirilir. Ancak bundan da önce adayların istenen gerekli şartları yerine getirmeleri gerekir. Aksi halde adaylar mülakatı dahi geçmiş olsalar da elenirler ve işe alınamazlar.

Çanakkale Belediyesi İş İlanları 2021

Çanakkale belediyesinde alınacak olan bölüme göre şartlarda değişiklik olmaktadır. Ancak öncelikle adayların KPSS sınavından gerekli bölüm için yetmiş puan almaları gerekir. Eğer sürücü belgesi gerekli olan bir bölüm ise uygun olan sürücü belgesine sahip olunması gerekir. Adayların en az ön lisans mezunu olmaları gerekir. Bazı bölümler için hem bayanların hem de erkeklerin başvuru yapabilme durumları vardır. Ancak bazı durumlarda sadece bayanların ya da sadece erkeklerin başvuru yapmaları da gerekebilir. Bu nedenle bu kısma dikkat edilmelidir. Eğer personel alımı yapılan durum için İngilizce gerekiyorsa son beş sene içerisinde girilmiş olan YDS sınavından en az D seviyesi olacak şekilde puan almış olmak gerekir. Bazı personel alımlarında kişilerin boy ve kilo ölçüleri de büyük önem taşır. Bu nedenle gerekli olan şartlar incelenirken bu durum da göz önünde bulundurulmalıdır.

Çanakkale Belediyesi Personel Alım Başvuruları

Çanakkale belediyesi personel alımı için gerekli olan başvurular Çanakkale belediyesi insan kaynaklarına ve eğitim müdürlüğüne kişinin kendisinin gidip başvurması gerekir. Başvuru işlemlerinin istenen yani gerekli olan belgeler ile beraber yapılması gerekir. Kişilerin kendilerinin dışında başka birinin başvuru yapma imkanı söz konusu değildir. Aynı zamanda başvuruların belirlenen gün aralığı içerisinde yapılması gerekir. Aksi takdirde başvurular kabul edilmez. Aşağıda belediye tarafından verilmiş tüm iş ilanlarını güncel olarak takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu