Çankaya Belediyesi Personel Alımı 2023

Ankara’nın Çankaya Belediyesinden verilen ilanlara göre kurum şirketine personel alımı yapılacak. Çankaya Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Çankaya Bel-Pet öncelikle Çankaya Belediyesinin akaryakıt gereksinimlerini karşılamak amacıyla 1992 yılında kurulmuştur. Çankaya Belediyesi ve Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine kurulmuş istasyon, yaklaşık 14 yıl kapalı kalmış, tekrar faaliyete ise Mayıs 2006 yılında geçmiştir. Yeni yönetim ve hizmet anlayışı ile işe koyulan Bel-Pet, Ankaralıların hizmetinde olmaya yeni hizmet noktaları ile de devam edecektir.

Çankaya Belediyesi 1 Personel Alım İlanı

Çankaya Belediyesi Bel-Pet’den verilen ilana göre kuruma 1 adet personel alımı yapılacak. İlan edilen personel, Akaryakıt istasyonunda perakende ticaret ve e-ticaret işlemlerini yürütmek üzere işe alınacaktır. Aranan şartlar ise, Üniversitelerin işletme, iktisat veya benzeri bölümlerinden mezun, office programlarına hakim, İngilizce bilen, bay ve 35 yaşından gün almamış olarak göze çarpıyor. Ayrıca bu ilana son başvuru tarihinin 20.09.2018 olduğu bilgisi yer alıyor.

Çankaya Belediyesinden verilen ilanın tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanlarda adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmıyor. Ayrıca aşağıda yer verdiğimiz ilan kılavuzundan tam ilana ulaşabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Slm ben cevat bülbül silindirci oprötörüm g ehyletim var b ehyletim var src yok ne iş olsa yapmaya hazırım chp kayitliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu