CEVA Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu

CEVA Lojistik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre CEVA Lojistik personel alımı yapıyor. CEVA Lojistik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

CEVA Lojistik iş başvurusu

CEVA Lojistik Personel Alımı Yapıyor!

2007 yılında faaliyetlerine başlayan CEVA Lojistik TNT logistic ve EGL nin birleşmesiyle oluşmuştur. Otomotiv, endüstri, teknoloji, lojistik gibi sektörlerde faaliyetlerini sürdüren CEVA personel alımı yapmaya devam ediyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

CEVA Lojistik İnsan Kaynakları

CEVA, müşterilerinin başarısına odaklanmış yetkin çalışanlardan oluşmaktadır. Sektöre yön veren liderlere sahip bir kurumdur. Doğru çözümleri üreten tasarım mühendislerimizden, müşterilerimizin hizmetimizden her anlamda memnun olmalarını sağlayan müşteri temsilcilerimize ve gün-be-gün operasyonlarda görev yapan bireylerin her birine kadar CEVA çalışanı tedarik zinciri yönetimine tutkundur.
İşlerimizi sürekli büyütüyoruz ve bize katılmaları için heyecanlı yetenekler ve tedarik zinciri profesyonelleri arıyoruz.

CEVA Lojistik İş Başvurusu

Ceva Lojistik personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Ceva Lojistik açık pozisyonlarından size uygun bir iş seçtikten sonra, şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • OFİS ELEMANI
  • KALİTE SİSTEMLERİ SORUMLUSU
  • FİYATLANDIRMA UZMANI
  • LOJİSTİK UZMANI
  • DEPO İŞÇİSİ
  • FORKLİFT OPERATÖRÜ

CEVA Lojistik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

2 Yorum

  1. Adim Ahmet Aktunç.06.10.1968 doğumluyum.1987 Mersinli Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye on üzerinden 6.56 derecesiyle mezun oldum.04.04.1988 yılı İzmir Migros kurucusu olarak deposunda göreve başladım.Burada İade-Sipariş hazırlama-Sevkiyat biriminde çalışıp,nisan 2006 yılında Migros Depo çalışanların Taşeron Şirkete devir olması nedeniyle,13.04.2006 yılında Migros mağazacılık kategorisinde Meyve sebze-kuru gıda-Deterjan Kağıt Kozmetik ve nihayetinde Mal kabul biriminde,30 yıllık ONURLU MİGROS hayatımı,emeklilik nedeniyle,31.10.2018 yılında sonlandırdım.Aynı zamanda iyi derece,okuma yazma ve konuşma Almanca İnglizce bilmekteyim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu