Deichmann İş İlanları ve İş Başvurusu

Deichmann insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Deichmann personel alımı yapıyor. Deichmann iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Deichmann iş başvurusu

Deichmann Personel Alımı Yapıyor!

Deichmann çalışma hayatına 1913 yılında Almanya’da kurduğu küçük bir kunduracı dükkanıyla başlamıştır. Her geçen gün büyüyüşünü sürdüren Deichmann bugün avrupanın ayakkabı sektöründe lider haline geldi. 23 ülkede 3.500’den fazla şubesiyle faaliyetlerini sürdüren Deichmann personel alımı yapmaya devam ediyor. Toplamda 36.000’den fazla insana iş imkanı veren bu büyük firmaya siz de katılabilirsiniz. Haberimizin devamında yer alan firmanın insan kaynakları duyurusunu ve ihtiyaç duyulan personel pozisyonlarını inceleyerek size uygun en iyi işe anında başvuru yapabilirsiniz.

Deichmann İnsan Kaynakları

Bizler Deichmann grubu olarak Almanya’daki ve Avrupa’daki ayakkabı perakendeciliğinin pazar lideriyiz. 23 ülkede 3.500’den fazla mağaza işletiyoruz bunlardan neredeyse 1.300 şube sadece Almanya’da bulunmaktadır.

Uluslararası alandaki büyümemiz sayesinde bu pazar konumunu aralıksız olarak genişletiyoruz. Uygun fiyata iyi bir kaliteye sahip şık ayakkabılar bu müşteri hizmeti vizyonunu dünya çapında doğrudan gerçekleştirilen alım, düz hiyerarşiler, ekip çalışması ve insan odaklı bir şirket kültürü sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Biz daima modern ve büyümeye odaklı bir şirkette çalışmayı seven, yüksek motivasyonlu, performans odaklı insanlar arıyoruz ve sizin de başvurunuzu almaktan ötürü çok sevineceğiz.

Deichmann İş Başvurusu

Ülkenin bir çok noktasında elemana ihtiyacı olan Deichmann personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Fazlaca mağaza satış danışmanlarına ihtiyacı olan Deichmann’da siz de satış danışmanları olarak işe başlayabilirsiniz. Bu tablodan size uygun bir işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabileceğiniz bağlantı linkini aşağıda bulunmaktadır.

  • Mağaza Satış Danışmanı
  • AVM Satış Danışmanı

Deichmann İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu