Delphin Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Delphin Otel insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Delphin Otel personel alımı yapıyor. Delphin Otel iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Delphin Otel iş başvurusu

Delphin Otel Personel Alımı Yapıyor!

Delphin Otel Antalya turizm sektörünün önemli otel zincirlerinden birisidir. Delphin palaca, Delphin diva, Delphin imperial gibi otelleri bünyesinde barındıran firma her yaz döneminde ciddi oranda turist ağırlamaktadır. 5 yıldızlı otellerinde binlerce insana iş imkanı sağlayan Delphin otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Turizm sektörüne yaptığı katkıların dışında istihdam konusunda da ciddi yatırımlar yapan Delphin otel yine bu yaz dönemi personel alımlarını sürdürecektir.

Delphin Otel İnsan Kaynakları

Delphin Otel insan kaynakları her otelde olduğu sezon öncesinde eksik birimlerini tespit edip buna göre iş ilanlarını yayınlamaktadır. Daha sonra eksik birimler için başvuruları kabul eden otel yetkilileri başvurular arasından uygun görülen adayları belirleyip işe alım sürecini başlatmaktadır.

Delphin Otel İş Başvurusu

Her yaz dönemi olduğu gibi bu sene de alımlarını sürdürecek olan Delphin Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıdaki listeden size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz. Alımlarını ağırlıklı olarak Antalya bölgesinden yapacak olan firmanın ihtiyaç duyduğu eleman pozisyonları, aşçı, güvenlik, cankurtaran, garson, barmen gibi pozisyonlardır.

 • Barboy
 • Komi
 • Barmen / Barmaid
 • Garson
 • Rezervasyon Elemanı
 • Resepsiyonist
 • Tesisatçı
 • Halkla İlişkiler

Delphin Otel İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

4 Yorum

 1. Sayın yetkili,
  Ben Emine YILDIRIM. Şu anda İstanbul da yaşamaktayım. Bu şehirde Covid-19 nedeniyle iş sıkıntısı nedeniyle şansımı Antalya da sürdürmek istiyorum. İyi derecede İngilizce ve almanca biliyorum.
  Resepsiyon veya uygun bulacağınız bir işte çalışmak isterim. Bekar ve çocuksuz olmam nedeniyle vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim. Cevabınızı bekliyorum.
  Saygılarımla
  Emine YILDIRIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu