Demisaş İş Başvurusu ve İş İlanları

Demisaş insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Demisaş personel alımı yapıyor. Demisaş iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Demisaş iş başvurusu

Demisaş Personel Alımı Yapıyor!

Kendi sektörünün önemli firmalarından biri olan Demisaş 1974 yıllarında kurulmuştur. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Demisaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Demisaş Hakkında

Demisaş,1974 yılından bu yana, dünya döküm pazarında standartları yükseltmek için çalışmaktadır. Bugün ise, Bilecik’te bulunan 130 bin metrekarelik üretim tesisleri ve Darıca Kocaeli’ndeki yeni yönetim merkeziyle Avrupa döküm endüstrisinin önde gelen şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

Demisaş, büyüme stratejisi doğrultusunda 1990’lardan beri 60 milyon Euro’ya varan yatırımlarıyla bugün yıllık 80 bin ton üzerinde üretim kapasitesine ulaşmıştır. Bu büyümenin kilometre taşları olarak Demisaş, 1989 yılında buzdolabı kompresörü, 1994 yılında otomotiv parçaları ve son olarak 2001 yılında fren emniyet parçaları üretmeye başlamıştır.

Bu arada, 1997 yılında Demisaş halka açılarak pazardaki yerini güçlendirme kararı almış ve hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başlamıştır.

Bugün, saygınlığı ve güvenilirliği sayesinde, Avrupa otomotiv endüstrisinin tüm tanınmış markaları, orijinal ekipman üreticileri ve birincil tedarikçileri, geniş yelpazeli fren ve emniyet parçaları da dahil olmak üzere her cins sfero ve gri döküm ihtiyaçları için Demisaş’la işbirliği yapmaktadır.

Bu prestijli otomotiv parçalarının yanı sıra, pek çok buzdolabı ve klima kompresörlerinin döküm parçaları da Demisaş’ta üretilmektedir. Avrupa’daki soğutma endüstrisinin toplam döküm kompresör parçası talebinin önemli bir kısmını Demisaş karşılamaktadır.

Demisaş İş Başvurusu

Alımlarını genellikle İstanbul ve Kocaeli bölgesinden yapacak olan Demisaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Demisaş iş ilanları genellikle çeşitli kariyer / iş bulma sitelerinde yayınlanmaktadır. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Demisaş’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu