Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2023

denizli büyükşehir belediyesi personel alımı

Ege bölgesinin en önemli şehri olan Denizli turizm sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Denizli belediyesi de turizme katkı sağlaması adına şehri güzel görünmesi için şehir içinde birçok projelere imza atmaktadır. Halkına daha kaliteli ve profesyonel hizmetler sunabilmek adına farklı pozisyonlara personel alımı yapmaya devam eden Denizli belediyesi iş ilanları ile dikkat çekiyor. Sizlerde sözleşmeli veya kadrolu olarak Denizli belediyesinin farklı pozisyonlarında görev almak istiyorsanız, İŞKUR ya da belediyenin internet sitesi üzerinde takip edebilirsiniz.

Denizli Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Tüm belediyelerde olduğu gibi Denizli belediyesinde de işçi alımı yapılan pozisyonlar genel olarak temizlik işçisi, zabıta ve güvenlik görevlisi, belediye personeli gibi farklı pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Bunun dışında proje hizmetleri, alt yapı hizmetleri, ulaşım hizmetleri, mühendis, tekniker ve itfaiye görevlisi ve ofis hizmetler gibi farklı pozisyonlarda da personel alımı yapmaktadır. Yeni yıl içinde Denizli belediyesi iş ilanları arasında hangi pozisyonlarda eleman alınacağının bilgisi de verilmektedir. Belediye de yer almak isteyen vatandaşların Denizli belediyesi personel alımı ilanlarını takip etmesi ve aranan şartları uygun vatandaşların başvuru tarihlerinde başvuru yapmaları belirtilmiştir. Ayrıca Denizli belediyesi engelli vatandaşlara özel pozisyonlarda açarak onlara da iş olanağı sunmaktadır. Engelli vatandaşların başvurdukları pozisyonlarda başvuru yapıldıktan sonra adaylar arasında kura çekilişi yapılarak sınırlı saylarda personel alımı yapılarak ilgili pozisyonlarda çalışabilmeleri için Denizli belediyesi tarafından yetiştirilerek göreve başlatılmaktadır.

Denizli Belediyesi Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Denizli belediyesi personel alımlarını genellikle sözleşmeli olarak yapmaktadır. Sınav şartı koşmadan sadece mülakat soruları ile farklı pozisyonlarda personel alımı yapan Denizli belediyesini çalışma saatleri de 09:00 ile 17:00 saatleri arasındadır. Ayrıca Denizli belediyesi geçici olarak da personel alımı yapmaktadır. Denizli belediyesine iş başvuruş yapmak isteyen adaylar öncelikle İŞ-KUR’un internet sitesine kayıt olarak T.C kimlik numarasınız ve size verilen şifre ile siteye giriş yaparak güncel iş başvuru formalarını doldurabilirsiniz.

Denizli Belediyesi İş Başvurusunda Dikkat Edilecekler

Denizli belediyesi iş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay başvurunuzu doğru mecralarda yapmanızdır. Başvurular sadece İş-kur üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda adayların CV ve özgeçmiş oluşturma gibi yöntemler personel alımında geçersiz sayılmaktadır. Personel alınacak pozisyonlara uygun görülen adaylar tek tek inceleniyor ve uygun görülen adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Ayrıca yeni yılda Denizli Belediyesi memur alımı yapacağını da mı kısa bir süre önce müjdesini vermiştir. Günden güne gelişen ve büyümeye çalışan Denizli belediyesi halka yeni istihdam sağlamak amacı ile memur alımlarını oldukça fazla sayıda olacağını ve memur alımlarını yıl sonuna kadar devam edeceğini belirtmiştir. Fakat belediyeye memur alımı başvurularını hangi tarihte gerçekleşeceği konusunda kesin bir bilgi verilmemiştir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Tarihleri

Her sene olduğu gibi 2023 yılında da Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımlarını devam ettireceğini görmekteyiz. Belediye alımlarını yapacağı dönemlerde iş ilanlarını çeşitli mecralarda yayınlamaktadır. Biz her zaman olduğu gibi Denizli Büyükşehir Belediyesinin çatısı altında çalışmak isteyen insanlar için sitemizden güncel ilanları aktarmaya devam edeceğiz.

Bir Yorum

  1. Epilepsi hastasıyım 4.5 yıldır bayılmıyorum ilaç kullanıyorum bu yüzden iş bulamıyorum
    21 yaşındayım çok gencin elimden tutun saygılarımı sunarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu