Denizli Evde Ek İş İlanları 2021 Güncel İş Veren Firmalar

denizli evde ek iş ilanları

Evinizde oturarak hem günlük işlerinizi yapıp hem de para kazanmak istiyorsanız Denizli evde ek iş ilanları ile kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Bazı insanlar dışarıda çalışma fırsatı bulamıyor olabilirler. Engeli olanlar, ev hanımları, çocuğuna bakması gerekenler, küçük yerlerde yaşayanlar ya da çalıştığı halde kazancını yetiremeyenler ek iş imkanlarına yönelmektedir. Yol, yemek gibi masraflar yapmadan evde çalışarak tüm kazancın kendilerine kalacağı işler yapabilirler. Elde ettikleri kazanç ise doğrudan banka hesaplarına yatar. Peki Denizli’de yalayanlar evde hangi ek işleri yapma fırsatı bulabilir işte detaylar.

İlgili: Ev hanımlarına evde ek iş fırsatı

Tespih Dizme İşi

Tespihler her ilde oldukça ilgi gören objelerdir. Bu tespihler için boncuklar üretildikten sonra ise dizmesinin elde yapılması gerekmektedir. Çünkü tespih deyince 33,99 gibi belirli sayılarda olması aranır. Bu yüzden tespihleri sayarak dizme ve en son imameyi takarak birleştirmek gerekir. İşte bu iş evde kolayca yapılabilecek bir iştir. Bu işi veren firmalarla anlaşarak çalışabilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi

Hazır aldığımız çorapların belirli bir kurala göre katlanıp ambalajlandığını görmüşsünüzdür. İşte bu çorapların paketlenmesi işini evde yapmak mümkündür. Denizli evde ek iş ilanları ile ilgilenen kişiler çorap paketleme işini de yapabilirler. Sürekli olarak üretilen ve tüketilen bir çorap sirkülasyonu olduğu için bu işte ihtiyacın fazla olduğunu söylemek de mümkündür.

İlgili: Evde boncuk paketleme işi

Kına Paketleme

Kına gecelerinin olmazsa olmazlarından olan küçük kına paketleri misafirlere dağıtılmaktadır. İşte bu kınalar çeşitli şekillerdeki paketlerde bulunmaktadır. Bu paketleri katlamak, kumaşları süslemek gibi kına ambalajını hazırlamak evde yapılabilecek bir ek iştir.

Kına gecelerinde esas aktör sayılan kına tepsisinin süslenmesi de yine evde yapılan işlerdendir. Kumaşla kaplanmış olan sepet üzerine yapılacak olan tül, kurdele, boncuk, dantel vesaire gibi süslemeler evlerde yapılan parça başı işlerdendir.

Evde Kavanoz Süsleme İşi

Son zamanlarda cicili biçili eşyalar oldukça revaçta. Bu nedenle süslenen kavanozlar da tüketici tarafından oldukça seviliyor. Kavanozların kapaklarının kumaşla kaplanması, kurdele bağlanarak süslenmesi, üzerine dantel, kurdele süslemelerin yapılması gibi işler ise fabrikasyon olarak değil, evde el emeği ile yapılan işlerdendir. İşte bu işleri Denizli evde ek iş ilanları arayan kişiler yapabilirler.

Evde Turistik Eşya Yapımı

Denizli karakteristik özellikleri olan bir ilimiz. Pamukkale ile horozu ile öne çıkan ilimizde turistler yönelik olarak da çok fazla hediyelik eşya yer almakta. Yöresel el işleri, ile ait semboller içeren anahtarlıklar, buzdolabı süsleri gibi pek çok özel eşya ilde sergilenmekte ve tüketilmekte. Siz de Denizli evde ek iş ilanları arıyorsanız kendinize bu tür bir uğraş bulabilirsiniz. Dilerseniz de bu tür ürünlerin üretimini yapan yerlerle anlaşarak parça başı iş usulü ile onlarla çalışabilirsiniz. Mesela bir süs eşyasında horozların kuyruklarının yapıştırılması, deniz kabukları ile süsleme gibi işler gelebilir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu