Desa Deri İş İlanları ve İş Başvurusu

Desa Deri insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Desa Deri personel alımı yapıyor. Desa Deri iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Desa Deri iş başvurusu

Desa Deri Personel Alımı Yapıyor!

1972 yıllarında kurulan Desa Deri o yıllarda bayan çantası üretimi yapmaktaydı. Yıllar içerisinde kendisini sürekli geliştirerek devam eden Desa Deri bugün ülkemizin bir çok şehrinde açtığı mağazalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Desa Deri personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Desa Deri Hakkında

Misyonumuz
Tasarım ve deri konusundaki uzmanlığıyla ortaya koyduğu ürün ve hizmetle müşterilerini gururlandıran, heyecanlandıran; İstanbul’dan beslenen ama dünya vatandaşı olan bir moda markası olmak ve gücünü tasarıma yaptığı yatırım ve deri konusundaki uzmanlığından alan kaliteli, şık ve en iyi değerlere sahip ürünleri ile Türkiye ve Dünya’daki deri moda sektöründe söz sahibi; müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamını sağlayan; hissedarlarının karlılığını maksimize eden; topluma, çevreye ve çalışanlarına saygılı ve tüketici zihninde deri modası konusunda lider bir moda markası olmaktır.

Desa Deri İş Başvurusu

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duan Desa Deri personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Desa Deri’ye iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

  • Satış Danışmanı
  • Müdür Yardımcısı
  • Mağaza Müdürü

Desa Deri İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu