Didim Belediyesi Personel Alımı 2023

Didim Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Didim Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Didim Belediyesi şehirde gösterdiği faaliyetler doğrultusunda kendisine misyon olarak, katılımcı, yenilikçi, modern, güler yüzlü, eşitlikçi, özgürlükçü; çocuk ve gençler ön planda olmak üzere tüm bireyler için güçlü toplum ve çevre oluşturmak adına Belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olma anlayışını benimsemiştir. Vizyonunu ise katılımcı yönetim anlayışını benimseyen, yenilikte, turizmde, sporda ve sanatta marka belediye olma olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda çalışmalarına tüm hızıyla devam eden didim belediyesi personel alımı ilanının tüm ayrıntıları aşağıda bulunuyor.

Didim Belediyesi Personel Alımı İlanı

Didim Belediyesine bağlı olan DİBEL Personel Anonim Şirketi bünyesine personel alımı gerçekleşecek. Alınacak personeller temizlikçi kadrosun yapılacak olup, işçiler cadde, sokak ve park bahçe temizliğinde çalışacaklar. Personel adayları için müracaat koşulları ise şu şekilde:

BAŞVURU KOŞULLARI

 • Didim’de ikamet etmek
 • 18 yaşını tamamlamış
 • Askerlik ile ilişiği bulunmamak
 • Emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak
 • Kamu haklarından mahrum olmayan

İlana başvurular için, başvuru yapmak isteyenler cv’lerini e-posta yoluyla gönderecekler. Ayrıca adayların gönderilen cv’de engelli raporu eklemeleri gerekiyor.

Didim Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylar için herhangi bir KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda yer alan tam ilan metninden başvurular hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

9 Yorum

 1. Eşim 25 yıllık daimi şoför kadrolu olarak alim var mı acaba cevap verirseniz sevinirim

 2. Merhabalar. Didim Akbük te ikamet etmekteyim. Üniversite mezunuyum. İşsizim yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

 3. MERHABA İKAMETİM DİDİM YENİHİSAR YAKLAŞIK 18 SENE UZUN YOL ŞOFÖRLÜĞÜ YAPTIM İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İSTİYORUM

  1. Merhaba Nurcan hanım, 16 Temmuz tarihli ilan detaylarında

   Tercih Edilen İkametgah İlçeleri: DİDİM (YENİHİSAR) olarak belirlenmiş.

   Bu doğrultuda Bozdağan ilçesinde ikamet eden birinin başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Sitemizden Bozdağan ve pek çok Aydın belediyesinin ilanlarını takip edebilirsiniz.

   Başka sorularınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

   1. İyi günler kolay gelsin zabıta alımları hakkında herhangi bir alim varmı hocam teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu