Divan Otel İş Başvurusu ve İş İlanları

Divan Otel insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Divan Otel personel alımı yapıyor. Divan Otel iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Divan Otel iş başvurusu

Divan Otel Personel Alımı Yapıyor

Otelcilik sektöründe adını çok sıkça duyduğumuz markalardan biri olan Divan otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük otel zincirinin birinde bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Divan Otel İnsan Kaynakları

“Çalışanlarımız en büyük değer kaynağımızdır.”

Vehbi Koç

Divan Otelleri size tecrübeli bir ekip tarafından yönetilen dinamik bir organizasyona katılma şansı veriyor. Uluslararası büyüme stratejimiz ile sadece Türkiye’deki otellerimizde değil, yurt dışındaki yatırımlarımızda da kalifiye adaylar için bir çok yeni ve heyecan verici iş imkanı yaratmanın kıvancını yaşıyoruz.

Divan Otelleri, ağırlama sektörünün insana dayanan bir iş olduğunun ve insanın herşeyin önünde gelmesi gerektiğinin bilinciyle tüm çalışanlarına ufku açık, olanaklarla dolu ve ödüllendirici bir ortam sunar. Çalışma koşullarımız ve insan kaynakları değerlerimiz dürüstlük, açık iletişim, saygı, kültürel farklılıklar, tutku, mükemmeliyetçilik, ekip çalışması, yenilikçilik, yaratıcılık, yetenek gelişimi ve bireysel güçlendirmeyi kapsamaktadır.

Divan Otel İş Başvurusu

Türkiye’nin bir çok şehrinde bulunan otellerine alımlarını yapmaya devam eden Divan Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Bodrum gibi pek çok bölgede otelleri bulunan Divan Otel’in açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda yer ayırdığımız Divan Otel insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Garson
  • Kat Görevlisi
  • Şef
  • Muhasebe Personeli

Divan Otel iş başvuruları için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu