Doluca İş İlanları ve İş Başvurusu

Doluca insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Doluca personel alımı yapıyor. Doluca iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Doluca iş başvurusu

Doluca Personel Alımı Yapıyor!

Temelleri 1920 yıllarında atılan Doluca Şarap sektörünün en köklü markalarından birisidir. Günümüze kadar gerçekleştirdiği başarılı faaliyetleriyle geniş bir müşteri kitlesi yaratan Doluca sektörünün en güçlü firmaları arasında yerini almıştır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Doluca İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları sistemleri; Doluca’nın değerlerini benimsemiş, katılımcı, ekip çalışmasına inanan, müşteri odaklı, proaktif, girişimci, yaratıcı ve mutlu, performansının sınırlarını zorlayan bir organizasyona ulaşmak amacıyla kurulmuş olup, bu yapı içinde çalışanların ve şirketin birlikte kazanımlar sağladığı bir ortamda şirketi geleceğe taşıması hedef olarak belirlenmiştir.

Buna bağlı olarak çalışanların, kendi motivasyonlarını sağlayabildiği, etkin, verimli ve mutlu oldukları bir çalışma ortamında, kişisel gelişimlerinin ve şirkete katkıların en üst düzeylere ulaşması beklenmektedir.

Doluca İş Başvurusu

Özellikle Tekirdağ ve İstanbul bölgesinden çok fazla alım gerçekleştiren Doluca personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • On Trade Bölge Sorumlusu
  • Zincir Mağazalar Müşteri Yöneticisi
  • Laboratuvar Elemanı

Doluca İş Başvurusu; https://www.doluca.com/kurumsal/insan-kaynaklari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu